V sortimentu ostatních zemědělských produktů se nachází seno a sláma v kulatých a kvádrových balících, zemědělské plodiny, přadné rostliny, pytle a velkoobjemové vaky, osiva, semena rostlin a plodin a v neposlední řadě také doplňkové agrární komodity.

Nákup a prodej: -zemědělské výrobky -zemědělské potřeby -agrochemikálie -hutní materiál -pohonné hmoty. Výroba, prodej: -krmné směsi.

Chemie a farmacie - Hnojiva Služby - Poradenské, právní a konzultační služby Zemědělství - Zpracování zemědělských produktů

Zahraniční obchod s komoditami: -zemědělská krmiva -rostlinné oleje -oleochemické produkty -tuky.

Služby: - činění kůží, kožešin - preparace lovecké zvěře

Nabízíme velkoobchodní prodej širokého sortimentu rostlinných surovin, bylin z tuzemska i dovozu pro: - potravinářství - farmacii - likérnictví

Obchodování se zemědělskými komoditami a potravinářskými výrobky.

Maloobchod, prodej: -zemědělské potřeby.

Služby: -zemědělské práce -oprava zemědělských strojů -autodoprava.

Prodej: - hospodářské potřeby - hnojiva

Velkoobchodní prodej: Zpracované a nezpracované rostliné výrobky -obolí, řepka, ječmen, mák, kukuřice -mouka Zpracované a nezpracované živočišné výrobky -skot, prasata -mléko Zemědělské komodity Sušení a čištění: -zemědělské produkty -posklizńová úprava Průmyslová hnojiva Agroslužby Poradenská činnost: -zemědělství.

Služby: -těžba a zpracování rašeliny -velkoobchod s rašelinou -rekultivace rašelinišť -výroby a použití pěstebních substrátů z Litvy.

Výroba a prodej zemědělských komodit.

Prodej, nákup: -zemědělské komodity -export zemědělský komodit. Obchod je zaměřen především na následující komodity: -obiloviny, řepka, hrách, kmín, mák, seno, sláma, úsušky, hořčice.

Nákladní autodoprava. Opravy: -automobily -pracovní stroje. Zemědělská výroba.

Velkoobchod, maloobchod: - květiny, - semena, - hnojiva, - netkané textilie, - keramika, - proutí, - substráty, - postřiky, - zahradnické potřeby.

Náku a prodej: -zemědělských komodit -hnojiv. Držitel certifikátu ISO 9001:2000 ISO 2001 GTP Sídlo firmy Praha: Praha 9, Lukavecká 1732, PSČ 19300

Šlechtitelská stanice, šlechtění, množení: -traviny -jeteloviny -česnek, krmná mrkev. Prodej: -travní směsi -ptačí zob -proso -oves nahý -slunečnice -lesknice -senegalské proso -len, řepka, ječmen, kukuřice, pšenice -krmná mrkev.

Automobilová nákladní doprava: - doprava nákladními vozidly solo i soupravami - práce autojeřábem nosnost 16 t - zemní práce, nakládání hmot stroji UN053.2 nebo KN 250 B -hrnutí zemin s skrývky, stroj K 700 A s radlicí - zemědělské práce všeho druhu - prodej zemědělských produktů.

Zemědělské družstvo: - zemědělská výroba - výroba mléka - výroba mléčných výrobků - provádění prací zemními a zemědělskými stroji - silniční motorová doprava - opravy motorových vozidel - okrasné školky - autobusová přeprava.

Zemědělská výroba: - obilniny, olejniny - chov skotu, prasat a koní Velkoobchod: - zemědělské komodity

Výroba a prodej zemědělských produktů.

Zemědělství.Smíšené hospodářství. Prodej: -hospodářské produkty. Dílna: Opočnice tel. 325651007

Prodej, výkup: -obiloviny různých odrůd, brambory, kukuřice, olejniny, kapusta, len, řepka, slunečnice, mák. Velkoobchod: -sadba -brambory, okopaniny, jeteloviny, traviny tráva.

Výroba a prodej stájové technologie pro skot (kompletní vybavení stájí a pastvin), plachtových obloukových a příhradových hal, zakázková kovovýroba a výroba z polypropylenu