Seznam firem

Výsledek hledání: kroměříž holešov v textu i v názvu , s použitím diakritiky , včetně poboček
Internetový obchod, eshop, e-shop: - repliky zbraní a doplňky s tematikou historie: - dýky a mini-dýky - erby - historická děla miniatury - katany, kuše, luky - meče, šavle, kordy - samopaly - pistole, pušky, revolvery a kolty - sekery, halapartny, řemdichy - wertern - brnění - helmice - štíty ...

Prodej, servis - gastronomické vybavení: - myčky a drtičky ovoce - pastéry - destilační kotle - pěstitelská pálenice (systémy).

Prodej, montáž, dovoz: -PC, kancelářské techniky, internetu, sítí -fotoaparátů, kamer -Elektro: pračky, sušičky, chlazení -TV, satelity -kamerové systémy Značky: -HP, CANON, OLYMPUS, FUJITSU-SIEMENS, VERBATIM, SONY. Prodejní sítě EC - group

provádí kamenické práce a práce v oboru kamenictví v regionu Kroměříž, Zlín, Holešov...

Výroba, instalace, opravy: -elektrických strojů a přístrojů -elektronických a telekomunikačních zařízení. Montáže, servis, projekční a revizní činnost v oblasti: -průmyslových rozvodů -slaboproudu a silnoproudu -inteligentních systémů řízení budov -měření a regulace.

Hostinec, hospoda: -letní zahrádka -v letní sezónu grilování. Točená zmrzlina - po-ne 12-19 dle počasí - info na webu. Víceúčelové hřiště v Dobroticích: -turnaje v tenise, fotbálku. Ceny pronájmu: -tenis - 150, - Kč/hod. - s osvětlením 200, - Kč -fotbal - 30, - Kč os/max. 2hod. - s osvětlením 40, - Kč.

Nabídka: - hypotéky - úvěry - debetní a kreditní karty - přímé bankovnictví - pojištění - investice do podílových fondů - běžné účty - internetové bankovnictví - další bankovní služby.

Rekondiční a masážní studio. Masáže. Depilace. Fittness.

Velkoobchodní prodej: - brusiva na papírových a plátěných podkladech: - brusné pásy, role, archy, výseky - lamelové talíře - stopkové vějíře - speciální brusivo. Brusné materiály jsou určené pro kovoobrábění, dřevařský průmysl, parkety, podlahy, autolaky, umělé hmoty, sklo a keramiku, kámen i kůži. Firma má vlastní konfekci ...

Výroba přírodních doplňků stravy prospěšných pro lidský organismus.

Železniční stanice - vlakové nádraží. přeprava -osobní -nákladní

Bankovní služby v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Specializované služby: - penzijní připojištění - stavební spoření - faktoring - spotřebitelské úvěry a pojištění..

Prodej, nákup, servis, oprava: - nákladní vozy - náhradní díly, autodíly pro nákladní vozidla.

Společnost Vodní zdroje Holešov řeší problémy při odstraňování ekologických zátěží, v oblasti geologie, ...

-Velkoobchod a maloobchod -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály Hostinská činnost

-Zprostředkovatelská činnost -Činnost organizačních a ekonomických poradců

-Pořádání kulturních produkcí, zábav a provozování zařízení sloužících zábavě

Zakázková výroba reklamních předmětů - razítka - reklamní textil - keramika - foto dárky. Glavírování . Laserové řezání. Tampónový tisk.

SPORT centrum Holešov provozuje krytý plavecký bazén, fitcentrum, whirlpool, solárium, squash, sportcycling...

Lilian.cz je e-shop s pečující kosmetikou českých značek, které si na trhu již vybudovaly svoji pozici nebo si ji teprve budují. Najdete zde jak kosmetiku pro péči o pleť a tělo, ale i o ruce, nohy a rty. Nechybí ani péče o dutinu ústní a pečující kosmetika pro děti, muže a speciální masti.

Zakázková výroba, kovovýroba, zámečnictví. Opravy, repase: -veškerých ocelových kovových výrobků. Lokalita firmy: Zlínský kraj.