Seznam firem

Výsledek hledání: kroměříž holešov v textu i v názvu , s použitím diakritiky , včetně poboček
Nabídka: - hypotéky - úvěry - debetní a kreditní karty - přímé bankovnictví - pojištění - investice do podílových fondů - běžné účty - internetové bankovnictví - další bankovní služby.

Rekondiční a masážní studio. Masáže. Depilace. Fittness.

Velkoobchodní prodej: - brusiva na papírových a plátěných podkladech: - brusné pásy, role, archy, výseky - lamelové talíře - stopkové vějíře - speciální brusivo. Brusné materiály jsou určené pro kovoobrábění, dřevařský průmysl, parkety, podlahy, autolaky, umělé hmoty, sklo a keramiku, kámen i kůži. Firma má vlastní konfekci ...

Výroba přírodních doplňků stravy prospěšných pro lidský organismus.

Železniční stanice - vlakové nádraží. přeprava -osobní -nákladní

Bankovní služby v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Specializované služby: - penzijní připojištění - stavební spoření - faktoring - spotřebitelské úvěry a pojištění..

Pokládání litých a průmyslových podlah.

Výroba: -čokolády: -ORION, STUDENTSKÁ PEČEŤ, DELI, DELISA a další -bonbóny, cukrovinky: -LENTILKY, BONPARI, HAŠLERKY, JOJO a další -kulinářské výrobky: -MAGGI -klasické polévky v sáčku, instantní polévky, instantní jídla, bujóny, těstovinové pochoutky, omáčky, fixy, šťávy, majonézy, těstoviny, zálivky a bylinkové kostky -nápoje: ...

Prodej, maloobchod: - zlaté šperky - stříbrné šperky - hodinářské zboží. Zlatnické opravy.

Služby: - dozorová činnost na stavbách - koordinátor BOZP - bezpečnost na stavbách - zpracovávání majetkové evidence vodovodů a kanalizací dle zákona č.274/2001 Sb - vypracovávání rozpočtů staveb - projektová, inženýrská činnost.

Výroba i prodej: zámkové dlažby, zdicích prvků a opěrných stěn včetně pokládky i dopravy. Pronájem průmyslových prostor.

Areál pro paintball, airsoftové hry. Pořádání paintballových her (sport i military). Turnaje, školení v paintballu. Nákup a prodej paintballových potřeb.

Inženýrská a majetkoprávní činnost při přípravě staveb včetně staveb liniových. IT služby: - licencovaná vzdálená správa serverů i stanic - mobilní a webové aplikace na míru - internetové prezentace - výstavba a údržba pc sítí - dodavatel hardware.

Výroba hydromotorů. Opravy hydraulických válců všech druhů.

Prodej, nákup, servis, oprava: - nákladní vozy - náhradní díly, autodíly pro nákladní vozidla.

Společnost Vodní zdroje Holešov řeší problémy při odstraňování ekologických zátěží, v oblasti geologie, ...

-Pořádání kulturních produkcí, zábav a provozování zařízení sloužících zábavě

Zakázková výroba reklamních předmětů - razítka - reklamní textil - keramika - foto dárky. Glavírování . Laserové řezání. Tampónový tisk.

Lilian.cz je e-shop s pečující kosmetikou českých značek, které si na trhu již vybudovaly svoji pozici nebo si ji teprve budují. Najdete zde jak kosmetiku pro péči o pleť a tělo, ale i o ruce, nohy a rty. Nechybí ani péče o dutinu ústní a pečující kosmetika pro děti, muže a speciální masti.

Zakázková výroba, kovovýroba, zámečnictví. Opravy, repase: -veškerých ocelových kovových výrobků. Lokalita firmy: Zlínský kraj.