Seznam firem

Výsledek hledání: kroměříž holešov v textu i v názvu , s použitím diakritiky , včetně poboček
Prodej, servis - gastronomické vybavení: - myčky a drtičky ovoce - pastéry - destilační kotle - pěstitelská pálenice (systémy).

Prodej, montáž, dovoz: -PC, kancelářské techniky, internetu, sítí -fotoaparátů, kamer -Elektro: pračky, sušičky, chlazení -TV, satelity -kamerové systémy Značky: -HP, CANON, OLYMPUS, FUJITSU-SIEMENS, VERBATIM, SONY. Prodejní sítě EC - group

provádí kamenické práce a práce v oboru kamenictví v regionu Kroměříž, Zlín, Holešov...

Výroba, instalace, opravy: -elektrických strojů a přístrojů -elektronických a telekomunikačních zařízení. Montáže, servis, projekční a revizní činnost v oblasti: -průmyslových rozvodů -slaboproudu a silnoproudu -inteligentních systémů řízení budov -měření a regulace.

Hostinec, hospoda: -letní zahrádka -v letní sezónu grilování. Točená zmrzlina - po-ne 12-19 dle počasí - info na webu. Víceúčelové hřiště v Dobroticích: -turnaje v tenise, fotbálku. Ceny pronájmu: -tenis - 150, - Kč/hod. - s osvětlením 200, - Kč -fotbal - 30, - Kč os/max. 2hod. - s osvětlením 40, - Kč.

Zakázková výroba, kovovýroba, zámečnictví. Opravy, repase: -veškerých ocelových kovových výrobků. Lokalita firmy: Zlínský kraj.

Společnost Paliva Holešov, s... Rozvoz zajišťujeme pro Zlínský kraj - Zlín, Kroměříž... Holešov, Nerudova 325...

Nabídka: - hypotéky - úvěry - debetní a kreditní karty - přímé bankovnictví - pojištění - investice do podílových fondů - běžné účty - internetové bankovnictví - další bankovní služby.

Rekondiční a masážní studio. Masáže. Depilace. Fittness.

Velkoobchodní prodej: - brusiva na papírových a plátěných podkladech: - brusné pásy, role, archy, výseky - lamelové talíře - stopkové vějíře - speciální brusivo. Brusné materiály jsou určené pro kovoobrábění, dřevařský průmysl, parkety, podlahy, autolaky, umělé hmoty, sklo a keramiku, kámen i kůži. Firma má vlastní konfekci ...

Výroba přírodních doplňků stravy prospěšných pro lidský organismus.

Železniční stanice - vlakové nádraží. přeprava -osobní -nákladní

Bankovní služby v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Specializované služby: - penzijní připojištění - stavební spoření - faktoring - spotřebitelské úvěry a pojištění..

Pokládání litých a průmyslových podlah.

Výroba: -čokolády: -ORION, STUDENTSKÁ PEČEŤ, DELI, DELISA a další -bonbóny, cukrovinky: -LENTILKY, BONPARI, HAŠLERKY, JOJO a další -kulinářské výrobky: -MAGGI -klasické polévky v sáčku, instantní polévky, instantní jídla, bujóny, těstovinové pochoutky, omáčky, fixy, šťávy, majonézy, těstoviny, zálivky a bylinkové kostky -nápoje: ...

Prodej, maloobchod: - zlaté šperky - stříbrné šperky - hodinářské zboží. Zlatnické opravy.

Služby: - dozorová činnost na stavbách - koordinátor BOZP - bezpečnost na stavbách - zpracovávání majetkové evidence vodovodů a kanalizací dle zákona č.274/2001 Sb - vypracovávání rozpočtů staveb - projektová, inženýrská činnost.

Výroba i prodej: zámkové dlažby, zdicích prvků a opěrných stěn včetně pokládky i dopravy. Pronájem průmyslových prostor.

Areál pro paintball, airsoftové hry. Pořádání paintballových her (sport i military). Turnaje, školení v paintballu. Nákup a prodej paintballových potřeb.

Inženýrská a majetkoprávní činnost při přípravě staveb včetně staveb liniových. IT služby: - licencovaná vzdálená správa serverů i stanic - mobilní a webové aplikace na míru - internetové prezentace - výstavba a údržba pc sítí - dodavatel hardware.

Výroba hydromotorů. Opravy hydraulických válců všech druhů.