Seznam firem

Výsledek hledání: kroměříž holešov v textu i v názvu , s použitím diakritiky , včetně poboček
Květinářství: - květiny. Prodej: - keramika, porcelán - drobné dárky.

Poskytujeme výuku a výcvik ve městech Kroměříž, Holešov, Hulín, Bystřice pod Hostýnem... Školení profesionálních řidičů poskytujeme s akreditovaným školícím střediskem v Holešově, na všechny skupiny C, C+E, D...

2DR reklama - reklamní a grafická dílna. Výroba: - reklamní poutače, billboardy, bannery, - tiskové služby - vizitky, letáky, katalogy, plakáty, - potisk textilu Webdesign, grafika a zpracování loga.

-okolí Kroměříž, Zlín, Buchlovice, Bystřice pod Hostýnem, ... Holešov...

Zámečnictví, nástrojářství.

Prodej, nákup, servis, oprava: - nákladní vozy - náhradní díly, autodíly pro nákladní vozidla.

Oceňování majetku pro věci nemovité

Výuka: - angličtiny, ruštiny a ukrajinštiny - překlady a tlumočení angličtiny, ruštiny a ukrajinštiny - tlumočení ruštiny ve všech oborech - tlumočení jednoduché angličtiny - tiskové služby Jsem podnikatelka, která je schopná pracovat ve více oborech najednou-můžu tlumočit a zároveň provádět asistenční nebo zprostředkovatelské služby. ...

Společnost Vodní zdroje Holešov řeší problémy při odstraňování ekologických zátěží, v oblasti geologie, ...

-Velkoobchod a maloobchod -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály Hostinská činnost

-Zprostředkovatelská činnost -Činnost organizačních a ekonomických poradců

-Pořádání kulturních produkcí, zábav a provozování zařízení sloužících zábavě

Zakázková výroba reklamních předmětů - razítka - reklamní textil - keramika - foto dárky. Glavírování . Laserové řezání. Tampónový tisk.

Autodoprava, doprava, přeprava: -odvoz - suti, komunálního odpadu a vývozu septiků -dovoz - stavební hmoty -kontejnerová doprava.

SPORT centrum Holešov provozuje krytý plavecký bazén, fitcentrum, whirlpool, solárium, squash, sportcycling...

Lilian.cz je e-shop s pečující kosmetikou českých značek, které si na trhu již vybudovaly svoji pozici nebo si ji teprve budují. Najdete zde jak kosmetiku pro péči o pleť a tělo, ale i o ruce, nohy a rty. Nechybí ani péče o dutinu ústní a pečující kosmetika pro děti, muže a speciální masti.

Zakázková výroba, kovovýroba, zámečnictví. Opravy, repase: -veškerých ocelových kovových výrobků. Lokalita firmy: Zlínský kraj.