Seznam firem

Výsledek hledání: kroměříž holešov v textu i v názvu , s použitím diakritiky , včetně poboček
2DR reklama - reklamní a grafická dílna. Výroba: - reklamní poutače, billboardy, bannery, - tiskové služby - vizitky, letáky, katalogy, plakáty, - potisk textilu Webdesign, grafika a zpracování loga.

-okolí Kroměříž, Zlín, Buchlovice, Bystřice pod Hostýnem, ... Holešov...

Zámečnictví, nástrojářství.

Zemní a protlakové práce - provádění protlaků pod komunikacemi do průměru 200 mm.

Ekologické poradenství. Ekologický audit. Externí podnikový ekolog. Služby: - geologické průzkumy, posudky - podklady pro územní plánování - sanační geologie - hydrogeologické průzkumy, posudky Zkoušky těsnosti.

Nabízíme: -řešení dárkového balení z bohatého výběru až 250 různých typů obalů, motivů a konstrukcí. -kartonáž pro automobilový, farmaceutický, mlékárenský, plastikářský a gumárenský průmysl -kartony a obaly z vlnité lepenky pro potravinářský průmysl -kartony a dárkové obaly pro vinařství a zpracovatelé vína a reklamní agentury.

Výhradní distributor GAS pro ČR a SR Velkoobchodní sklad: - pánské a dámské oděvy značky Gas jeans

Rozvoz - Kroměříž, Holešov, Bystřice pod Hostýnem, Rusava, Otrokovice, Žlutava, Napajedla, Malenovice, Tlumačov...

Zakázková strojní výroba. Práce: -zakázkové CNC frézování.

Praní a čištění Čištění - koberce

Prodejní galerie: -digitální velkoplošné fotografie

Prodej, nákup, servis, oprava: - nákladní vozy - náhradní díly, autodíly pro nákladní vozidla.

Oceňování majetku pro věci nemovité

Výuka: - angličtiny, ruštiny a ukrajinštiny - překlady a tlumočení angličtiny, ruštiny a ukrajinštiny - tlumočení ruštiny ve všech oborech - tlumočení jednoduché angličtiny - tiskové služby Jsem podnikatelka, která je schopná pracovat ve více oborech najednou-můžu tlumočit a zároveň provádět asistenční nebo zprostředkovatelské služby. ...

Společnost Vodní zdroje Holešov řeší problémy při odstraňování ekologických zátěží, v oblasti geologie, ...

-Pořádání kulturních produkcí, zábav a provozování zařízení sloužících zábavě

Zakázková výroba reklamních předmětů - razítka - reklamní textil - keramika - foto dárky. Glavírování . Laserové řezání. Tampónový tisk.

Autodoprava, doprava, přeprava: -odvoz - suti, komunálního odpadu a vývozu septiků -dovoz - stavební hmoty -kontejnerová doprava.

Výroba, prodej: - smrkové obkladové, podlahové palubky - hoblování dle požadavků - rozvoz, dovoz.

Lilian.cz je e-shop s pečující kosmetikou českých značek, které si na trhu již vybudovaly svoji pozici nebo si ji teprve budují. Najdete zde jak kosmetiku pro péči o pleť a tělo, ale i o ruce, nohy a rty. Nechybí ani péče o dutinu ústní a pečující kosmetika pro děti, muže a speciální masti.

Zakázková výroba, kovovýroba, zámečnictví. Opravy, repase: -veškerých ocelových kovových výrobků. Lokalita firmy: Zlínský kraj.