Seznam firem

Výsledek hledání: kroměříž holešov v textu i v názvu , s použitím diakritiky , včetně poboček
-Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků -Výroba školních a kancelářských potřeb, kromě výrobků z papíru, výroba bižuterie, kartáčnického a konfekčního zboží, deštníků, upomínkových předmětů -Velkoobchod a maloobchod -Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské ...

Fotoateliér. Zpracování: -digitální fotografie -pasové fotografie -portrétové fotografie. Maloobchod,prodej: -fotoaparáty -fotoalba -rámečky -filmy -veškerý sortiment.

Daňové poradenství: - zpracování daňová přiznání. Vedení: - účetnictví - daňové evidence zpracování - mzdové a personální agendy.

Stavební bazar. Prodej,bazar: -zbytkový stavební materiál pro dům, zahradu,stavbu,truhláře,kutily, i firmy: -laminované výřezy -odřez dřevotřískových desek -krácené hranoly,okna,plechové okenice -dveře příčkové a hliníkové,zárubně -plastové a dřevěné lišty -zateplené a příčkové panely,nábytek a jiné.

Instalace, montáže: - EZS elektronické zabezpečovací systémy pro zabezpečení domu, firmy klasické i bezdrátové systémy - CCTV kamerové systémy - satelitní technika - digitální televizní anténní rozvody - pobočkové telefonní ústředny - domácí automatizace, automatizační technika: - bezdrátové přijímače, vysílače - bezdrátové ...

Konstrukce, produkce strojů a strojních zařízení. Vytváření výrobní dokumentace, CAD Poradenství ve strojírenství.

Prodej, opravy: -vysokozdvižných, paletových vozíků -návěsné a nesené, samojízdné postřikovače -náhradní díly na VZV a postřikovače -repasované VZV a postřikovače -trysky na postřikovače -navigace Výroba: -postřikovače, střešní okna, světlíky.

Provozovna Kroměříž:... -Holešov, autobusové nádraží... Původní název - ČSAD Kroměříž, a...

Výroba a prodej městského mobiliáře: lavičky, odpadkové koše, autobusové přístřešky, stojany na kola, květináče, vitríny, pítka, ochranné mříže ke stromům, zábradlí a další. Výhradní zastoupení společnosti METALCO v ČR. Návrh, výroba a montáž dětských koutků i velkých herních center na míru. Vybavení do interiérových hřišť: trampolíny, hudební ...

Středisko 1: Prodej a poradenství v oboru vzduchotechniky Prodej výrobků GEA Heat Exchangers a.s. -klimatizační jednotky Flex Geko -vytápěcí jednotky SAHARA MAXX - vodní, elektrické, plynové -větrací ventilátory RoofJETT -dveřní clony VIENTO -vzduchové filtry. Středisko 2: Pěstování a prodej jahod, samosběry.

BOWLING CLUB: Bowling - soutěže - ČBA, ABL -trenér s licencí od 7/2011 -4 proes. dráhy - AMF -kapacila 80 míst -letní zahrádka 80 míst (krytá pergolou) - grilování -LCD -společenské, firemní a rodinné akce

Dodávka včetně montáže : - vinylové dílce lepené, způsobem CLICK - dřevěné podlahy - PVC - vinylové a laminátové podlahy - bytové, zátěžové a kusové koberce - obklady, dlažby - kamenné obklady - interiérové dveře SOLODOOR, ZLOMEK, CAG - kování ROSTEX, - nerezové zábradlí.

Servis automobilů zn. Peugeot. Opravy autoskel.

Velkoobchod, prodej: - průmyslová svítidla - osvětlení do interiéru i exteriéru - LED osvětlení - drobný elektroinstalační materiál - svítilny.

Vývoj, výroba: -lepenky, karton, kartonové obaly: od klopových krabic po kašírované obaly s ofsetovým tiskem a úpravou povrchu. Sídlo: POKART spol. s.r.o. Josefa Skupy 1708 70800 Ostrava - Poruba

maloobchod a velkoobchod, prodej: -zahrádkářské potřeby - osiva - hnojiva, postřiky - květináče, obaly - zahradnické potřeby.

Cestovní kanceláře: Pořádáme: - poznávací zájezdy na Korsiku, do Norska, Švýcarska, Holandska, Francie, Rakouska, Itálie, Německa, Polska, Maďarska a další - lyžařské zájezdy do Francie - cyklozájezd Lago di Garda - do lázní na Slovensku a v Maďarsku - adventní zájezdy. Zajišťujeme letecké a pobytové zájezdy dle přání.

Činnost: - dekorace stěn - malířské práce.

Prodej, nákup, servis, oprava: - nákladní vozy - náhradní díly, autodíly pro nákladní vozidla.

Společnost Vodní zdroje Holešov řeší problémy při odstraňování ekologických zátěží, v oblasti geologie, ...

-Velkoobchod a maloobchod -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály Hostinská činnost

-Zprostředkovatelská činnost -Činnost organizačních a ekonomických poradců

-Pořádání kulturních produkcí, zábav a provozování zařízení sloužících zábavě