Seznam firem

Výsledek hledání: kroměříž holešov v textu i v názvu , s použitím diakritiky , včetně poboček
Návrhy, realizace: -interiéry, rekonstrukce interiérů. Výroba, kovovýroba, montáže: -truhlářské konstrukce -zámečnické konstrukce - nerezové prvky: -zábradlí, přepážky, madla, atypické prvky. Montáže: -sádrokartonové příčky -stropní podhledy.

Dodávka, prodej, distribuce, maloobchod, montáže, instalace, projekce: -klimatizační jednotky FUJITSU -klimatizace -vzduchotechnika -čističky vzduchu -odvlhčovače -vysoušeče -mobilní klimatizace.

Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení: -montáže a revize el. zařízení a romosvodů tř. A, B -výškové práce bez lešení -prodej elektorinstalačního materiálu.

Vo, Mo, prodej: -elektroinstalační materiál -osvětlovací tělesa -komponenty hromosvodů. Elektromontážní, elektroinstalační práce: -silnoproudé, slaboproudé elektroinstalace -revize elektroinstalace a hromosvodů.

Holešov je exkluzivní partner španělské firmy SUAVINEX pro Čechy a Slovensko... Zákazníky máme nejen z okresu Zlín a Kroměříž, ale z celé České republiky a dodáváme i na Slovensko...

Renovace dveří, renovace zárubní a fototapety jsou ideálním řešením. Provádíme renovace dveří, renovace zárubní, renovace nábytku, kuchyňských linek a restaurování-repase dveří. Prodej a montáž dveří a obložkových zárubní. Nabízíme i tepelně úsporná opatření - zateplení oken izolačním dvojsklem a zatěsnění obvodovým silikonovým těsněním. ...

Nástrojářství a výroba: - sekací, vysekávací nože, matrice, sekací desky pro: -obuvnický, galanterní, textilní, automobilový průmysl Prodej, servis, opravy, renovace: - kvalitní sekací desky Vysekávací práce, vysekávání.

Online prodej, eshop: - dřevěných a plastových knoflíků - ozdobné knoflíky různých materiálů, tvarů, barev a vzorů, vhodné pro tvoření, dozdobení oděvů atd.

Provozovna se nachází v Rymicích u Holešova...

Stavební práce, stavební firma: -rekonstrukce -zateplování fasád, zateplení -zdění -sádrokartony -podlahy -omítky, fasády -okna, dveře Služby: -inženýrská činnost ve výstavbě Zelená úsporám. ČR

Působíme především ve Zlínském Kraji - Zlín, Kroměříž, Holešov a okolí...

Distribuce, prodej: - švédská kosmetika ORIFLAME - přírodní kosmetika a vitamíny. Služby: - kosmetické.

Kompletní kosmetické služby, kosmetika: -permanentní make-up, obočí chloupkovou metodou -trvalá na řasy -líčení -poradenství Služby -kosmetika -permanentní make-up -prodej kosmetiky Alcina - pro nevěsty líčení -proměny vizáže Prodej přípravků na hubnutí KETODIET

Práce, servis, revize: -vodoinstalatérské, topenářské, plynařské. Komplexní služby, návrhy, projekce, realizace, servis. -instalace vody, topení, plynoinstalace -solární kolektory -tepelná čerpadla. -klimatizace.

Maloobchod, prodej: -koberce -záclony -bytové doplňky -textil -povlečení -peřiny z dutého vlákna -peřiny pro alergiky a astmatiky -čistírna peří -šití peřin i atypické rozměry -francouzské peřiny.

Zabýváme se prodejem veškerého nábytku: - sedacích souprav - kuchyní - postelí - stolů a židlí. Dále pak prodejem velkých elektrospotřebičů, volně stojících i vestavěných - pračky, myčky, ledničky, trouby, sušičky. Prodej: - hliníkové žebříky a lešení. Montáže vodo-topo-plyn.

Prodej, nákup, servis, oprava: - nákladní vozy - náhradní díly, autodíly pro nákladní vozidla.

Společnost Vodní zdroje Holešov řeší problémy při odstraňování ekologických zátěží, v oblasti geologie, ...

-Velkoobchod a maloobchod -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály Hostinská činnost

-Zprostředkovatelská činnost -Činnost organizačních a ekonomických poradců

-Pořádání kulturních produkcí, zábav a provozování zařízení sloužících zábavě

Zakázková výroba reklamních předmětů - razítka - reklamní textil - keramika - foto dárky. Glavírování . Laserové řezání. Tampónový tisk.