Cihelní 1191/95
Ostrava - Moravská Ostrava 702 00
tel.: +420 596 623 157
email: info@tertec.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 16.05.2017
Topováno 31.01.2018

Měřící a regulační technika a její příslušenství

Co se týká měřící a regulační techniky, tak její výroba, distribuce a prodej podléhá přísným normám a kontrolám, vysokým nárokům a chce to v této oblasti odborníka na slovo vzatého. A tím odborníkem není nikdo jiný, než společnost TERTEC spol. s r.o., která s již do roku 1993 zabývá prodejem a později i servisem a kalibracemi této techniky.

Tlakoměr diferenční, Tertec, spol. s r. o.

Technika, která vyžaduje odborné poradenství a kvalitu

Průmyslové tlakoměry, manometry i teploměry jsou speciálním sortimentem pro konkrétní účely v průmyslu, který vyžaduje odbornou péči, kalibrace, servis a někdy i celkovou výměnu za nový. V tomto směru není vhodné nakupovat výrobky od neověřených společností. Společnost TERTEC je na trhu již desítky let a kromě bohatých zkušeností poradí s konečným výběrem a zajistí záruční i pozáruční servis, opravy a kalibrace.

Nechte výběr na odbornících

Dražší i levnější varianty dle vašich požadavků

Dodávka kvality na vysoké úrovni a také značkového zboží jako Wika, Prematlak jsou zárukou toho, že jednáte se skutečnými odborníky. Charakteristickým znakem měřící a regulační techniky je vysoká tepelná odolnost. Proto jsou vhodné do náročného prostředí a kvality jsou znatelné i v ceně. V případě levnějších variant jde o sortiment, na který nejsou kladené vysoké nároky.

Buďte vždy o krok napřed

Zaměření pro oblast Moravskoslezského kraje

Většina zákazníků této společnosti je z oblasti Moravskoslezského kraje, ale není vyloučené přijímat zakázky i od zákazníků ze vzdálenějších oblastí. Za kvalitou a profesionalitou se vyplatí jít i na druhý konec republiky.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.tertec.cz

113 zhlédnutí
Další PR články firmy