Zlepšovatelů 857/15
Ostrava - Hrabůvka 700 30
tel.: +420 733 641 461
email: info@flomat.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 13.02.2018

Průmyslové podlahy všeho druhu, aneb vyberte si správný typ podlahy

Firma FLOMAT s.r.o. je specializovaný prodejce rohoží, podlah a různých typů podlahovin. Podlaha je v každé průmyslové budově velice důležitá. Je to první část, kterou člověk zaregistruje, když vejde do místnosti. Ovšem průmyslové podlahy splňují také vyšší nároky a požadavky pro své používání a proto jsou zde možnosti, které vám tato společnost ráda představí.

Průmyslové podlahy, FLOMAT s.r.o.

Působí po celé ČR

Na co se sortiment této firmy nejvíce zaměřuje? Mezi jejich hlavní, stěžejní sortiment patří vstupní rohože, čistící zóny, průmyslové rohože, bazénové, sprchové a koupelnové rohože, schodové rohože, protiskluzová ochrana, podlahové značení, odkapávače na boty, antivibrační rohože a desky, fitness rohože a podlahy, podlahy a podlahoviny z gumy a plastu.

Zajišťujeme maloobchodní i velkoobchodní prodej, nakupovat můžete také v našem e-shopu

Pracovní a průmyslové rohože

Do kategorie pracovních a průmyslových rohoží spadají rohože, které mohou být antistatické, protiúnavové, protiskluzové nebo olejivzdorné, a proto nachází své uplatnění v nejrůznějších oborech průmyslu. Do zdravotnictví se hodí hygienické a dezinfekční, zatímco ve stavebnictví ocení spíše antivibrační typy. A co garáže, dílny nebo technické místnosti? Zde je nejvhodnější zvolit vysoce odolnou PVC dlažbu, která se snadno instaluje.

18 druhů podlahových desek

Další sortiment a doplňky

Disponujeme také širokou nabídku protiskluzových ochranných nášlapů. Mezi velice oblíbené doplňky k průmyslovým podlahám patří také kabelové mosty a chráničky. Ty nechrání pouze kabely, ale také brání proti zakopnutí. Gumové podlahy najdou také mnohé využití.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.flomat.cz

Další články z oboru

Koberce
E-shop, Maloobchod, Velkoobchod
, PVC podlahy
E-shop, Maloobchod, Velkoobchod
14 zhlédnutí
Další PR články firmy