Na Strži 1373/35
Praha 4 140 00
tel.: +420 241045450-7
email: webasto@webasto.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 07.11.2013
Topováno 22.12.2015

Jak si poradit se studeným vozidlem? Řešením jsou nezávislá topení Webasto...

Zima se blíží a s ní i období, kdy mnoho motoristů řeší studené starty vozidla. Řidič stráví mnoho času škrabáním jinovatky z oken automobilu. Prochladlý interiér ztrácí mnoho ze svého pohodlí a komfortu. Prokřehlé prsty jistě nelze považovat za komfortní požitek z jízdy. Řešení přináší zastoupení významného německého dodavatele pro automobilový průmysl a to firma Webasto Thermo & Comfort Czech Republic s.r.o.. Tato firma svojí nabídkou nezávislých topení dokáže uspokojit požadavky většiny motoristů a kromě nezávislých topení dokáže nabídnout i střešní, klimatizační a topné systémy do celé řady výrobků.

Nezávislá topení Webasto

Nezávislá topení pro osobní i nákladní automobily, karavany, autobusy, stavební stroje či lodě

Topení jsou určena pro širokou škálu uživatelů. V nabídce jsou topení do osobních automobilů, dodávek, karavanů, nákladních automobilů, autobusů, stavebních a jiných speciálních strojů, ale i do lodí a hausbótů. Nabídka topení je ve výkonovém rozsahu 2 kW – 40 kW.

Topné systémy

Teplovodní a teplovzdušná nezávislá topení

Topení jsou podle systému rozdělena na teplovodní a teplovzdušná. Teplovodní topení je napojeno zpravidla na chladící okruh vozidla a ohřívá kabinu cestujících, nebo řidiče a zároveň předehřívá motor. Tento druh topení využívají především motoristé do osobních vozidel, využívá se však i tam, kde je vhodné pouze ohřát motor.

Teplovzdušné topení pak teplým vzduchem vyhřívá požadovaný prostor a poskytuje dlouhodobý tepelný komfort spícím řidičům, majitelům lodí a karavanů prodlužuje sezónu.

Tato topení spalují naftu, nebo benzín a v naprosté většině využívají stávající palivový systém. Majitel nemusí instalovat žádnou přídavnou nádrž, nebo vozit lahev na propan butan.

Snadná dostupnost nezávislého topení Webasto

Zákazník může využít širokou síť autorizovaných a proškolených partnerů Webasto. S jejich vyhledáním Vám pomohou stránky www.webasto.cz, které Vám hned na úvodní straně umožní vyhledat nejbližší servis, ve kterém si můžete nechat nezávislé topení namontovat.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.webasto.cz

1606 zhlédnutí
Další PR články firmy
Nezávislá topení i klimatizace jsou pro vás i průmyslovou přepravu nezbytné

Nezávislá topení i klimatizace jsou pro vás i průmyslovou přepravu nezbytné

Požadavky se při přepravě zboží zvyšují nejen na pracovníky, ale také na samotné automobily. Dodávkové vozy zažívají boom a úroveň jejich interiéru se často staví naroveň aut osobních. Nákladový prostor je na tom obdobně. Mezi rozhodující faktory patří i regulace teploty uvnitř vozu. Taková možnost je velké plus v případě převážení zboží, které podléhá rychlé zkáze. V tom může pomoci i autoklimatizace nebo nezávislé topení. Na tuto problematiku jsme se zeptali jednatele firmy Webasto Thermo & Comfort Czech Republic s.r.o. pana Vladimíra Hradeckého.

Vydáno 26.01.2016

VÍCE
Nezávislé topení Webasto mi umožní těšit se na zimu

Nezávislé topení Webasto mi umožní těšit se na zimu

Věděli jste, že ač se většina nezávislých topení Webasto montuje do vozidel vyšších tříd a SUV, najde se řada majitelů automobilů nižší třídy, kteří také mají rádi komfort a oceňují výhody nezávislého topení? Vždyť je více než příjemné přijít ráno po snídani ke svému automobilu a zatímco ostatní se zmrzlými prsty škrábou námrazu z oken svých vozů, nasednout do vyhřátého auta a jednoduše odjet...

Vydáno 08.11.2014

VÍCE