Průběžná 84
Praha 10 100 00
tel.: +420 274 780 888
email: info@emas.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 02.06.2015
Topováno 22.02.2016

U nás spolehlivě najdete veškerý elektromateriál

Jste velká firma zabývající se elektroinstalacemi? Nebo jste drobný živnostník či snad domácí elektro kutil? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli kladně, pak právě pro vás má společnost EMAS ELEKTROMATERIÁL nejzajímavější nabídku. V našich prodejnách najdete totiž přesně to, co ke své práci potřebujete.

EMAS ELEKTROMATERIÁL a.s., Praha 10: u nás spolehlivě najdete veškerý elektromateriál

Elektromateriál všeho druhu

EMAS ELEKTROMATERIÁL se zabývá prodejem elektromateriálu hlavně velkoobchodním partnerům, ale i drobní odběratelé si u nás určitě vyberou. Do svého sortimentu vybíráme pouze kvalitní a osvědčené zboží od předních výrobců elektromateriálu. Díky tomu, že spolupracujeme pouze s osvědčenými výrobci a díky tomu, že zákazníkům poskytujeme přesně to, co potřebují, jsme uznávanou prodejnou elektromateriálu. Ten vám dodáváme už od roku 1998. A který elektromateriál si můžete vybírat od společnosti EMAS ELEKTROMATERIÁL?

  • kabely, vodiče, zemnění
  • osvětlení, ventilace, topení, nářadí – světelné zdroje, svítidla, osvětlovací technika, domácí i průmyslové ventilátory, podlahové vytápění, apod.
  • přístroje a rozvaděče – frekvenční měniče, domovní vypínače a zásuvky, kabelové skříně, jističe, bezšroubové řadové svorky, apod.
  • úložné systémy, materiál – elektroinstalační krabice, kotevní technika, instalační lišty, systém ukládání vedení, podlahové instalace, apod.
  • …a mnoho dalších

V prodejnách EMAS ELEKTROMATERIÁL tak můžete najít tyto výrobky od předních tuzemských i zahraničních výrobců jako PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, OEZ Letohrad, MOELLER, ABB, PHILIPS, GEWISS, LEGRAND a mnoho dalších.

Společnost, na kterou se můžete spolehnout

Prodejny společnosti EMAS ELEKTROMATERIÁL najdete převážně v Praze. Konkrétně v částech Praha 10 – Strašnice, Praha 6 – Sedlec a Praha 9 – Libeň. Mladá Boleslav je také sídlem jedné z našich prodejen. Všude na vás čeká ochotný personál, který vám rád poradí a obslouží vás.

Zajišťujeme komplexní dodávky obchodním i elektroinstalačním firmám. Naše výrobky ocení ale také stavební společnosti a výrobní podniky. Zkrátka každý, kdo ve větší či menší míře buduje nejen elektrické rozvody. Naši zákazníci se k nám rádi vrací, protože ví, že u nás zažijí profesionální přístup a zakoupí kvalitní výrobky, které poslouží spolehlivě. Vámi zakoupené zboží odvezeme přímo na místo určení. Disponujeme vlastní dopravou a zajišťujeme také naskladnění zboží, takže si můžete být jistí, že vaše zboží nebude poničené vlivem přepravy. Umíme také manipulovat s těžkými předměty pomocí jeřábové ruky.

Uděláme zkrátka maximum pro to, abyste se v co nejkratší době mohli těšit z elektromateriálu zakoupeného u EMAS ELEKTROMATERIÁL.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.emas.cz

154 zhlédnutí
Další PR články firmy