NOSEK - leasing s.r.o.


Smetanova 572, Rychnov nad Kněžnou 516 01

Maloobchod, prodej:
- autolaky
- dekorační a průmyslové barvy
- stříkací pistole SATA, DELTA, KOVOFINIŠ,
DEVILBISS, IWATA
- nářadí FESTOOL, RUPES, MIRKA, HUTCHINS
- potřeby pro lakýrníky:
tmely, plniče, brusivo,
laky, tužidla, ředidla, odmašťovače
maskovací pásky, maskovací papíry, maskovací
fólie
ochranné prostředky (overaly, rukavice,
respirátory, ochranné brýle)
brusné a leštící pasty, leštící kotouče
- míchání a plnění barev do sprejů
- malířské potřeby COLOR EXPERT a STORCH
- oleje CASTROL

Služby:
- míchání barev
- kompletní vybavení lakoven:
- leasing

Tónovací centrum Tikkurila

Míchání barev na počkání:
- autolaky Debeer
- dekorační barvy TIKKURILA: do interiéru, na
fasády, do exteriéru, barvy na dřevo i kov,
lazury, vosky a oleje na dřevo, mořidla,
speciální efekty na stěny
- dekorační barvy TIKKURILA tónujeme do cca 4500
odstínů
- průmyslové barvy TIKKURILA: polyuretanové,
epoxidové a jiné barvy pro průmyslové použití
tónovatelné do řady odstínů (RAL, NCS, ...)

IČ: 60933071
DIČ: CZ60933071
Okres: Rychnov nad Kněžnou
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Mgr. Ludmila Nosková

Potřeby pro autolakýrníky, autolakovny Nosek e-shop

Potřeby pro autolakýrníky, autolakovny Nosek e-shop

Nosek - leasing s.r.o. nabízí kompletní sortiment potřeb určených pro autolakýrníky a autolakovny. Prodáváme kvalitní výrobky pro profesionální i hobby použití. V našem sortimentu naleznete: - tmely, pomůcky při tmelení - maskovací papíry, maskovací pásky, maskovací fólie - akrylové plniče, základy na plasty, jiné základové materiály - brusné archy za sucha i za mokra, brusné kotouče, brusné role, brusné pásy, brusné houby, podložné kotouče - antikorozní materiály: ochrana podvozku, ochrana dutin, pistole na antikorozní materiály - lepidla a těsnící tmely, příslušenství pro opravu autoskel - vrchní čiré laky, barvy ve spreji - pomůcky pro lakování: sítka, odměrné pohárky, utěrky - leštící a brusné pasty, leštící kotouče a utěrky - tužidla, ředidla, odmašťovače - ochranné prostředky: ochranné masky, ochranné brýle, ochranné rukavice Všechny tyto potřeby pro autolakýrníky jsou součástí sortimentu ověřených značek, mezi které patří: - DINITROL - STARCKE, SIA, NORTON - QUICKLINE, NOVOL, BODY - 4CR, INDASA - 3M, FARECLA, KOLTEC Kromě těchto materiálů určených k opravě autolaků máme v nabídce též samozřejmě veškeré nářadí určené pro autolakýrníky. Nabízíme špičkové stříkací pistole německé značky SATA, brusky, leštičky, vysavače aj. značek FESTOOL a RUPES. Dále poskytujeme leasing a půjčky na vybavení a potřeby autolakoven.


Tónovací centrum průmyslových barev Tikkurila - NOSEK - leasing

Tónovací centrum průmyslových barev Tikkurila - NOSEK - leasing

Nabízíme: značka Tikkurila nabízí také materiály určené pro průmyslové využití. Dělí se do tří skupin podle druhu povrchu: - kovové povrchy: epoxidové a polyuretanové barvy, vodouředitelné akrylátové barvy, laky - dřevěné povrchy: kyselinou vytvrzované a polyuretanové laky - betonové povrchy: rozpouštědlové a bezrozpouštědlové barvy, vodouředitelné barvy, laky Tyto průmyslové barvy jsou tónovatelné v tónovacím centru průmyslových barev do odstínů RAL a dále také do speciálních barevných odstínů pro průmysl dle vzorníku RAL EFFECT 2, který se skládá z harmonického výběru 420 plných a 70 metalických barevných odstínů. Tato nová kolekce nabízí nové možnosti pro různé průmyslové aplikace. Tikkurila dosahuje vysokou přesnost při tónování vodouředitelných průmyslových nátěrů. Samozřejmě tyto odstíny je možné tónovat i z vysokosušinových a rozpouštědlových barev. Všechny odstíny mohou být tónované z bílé, čiré a dvou metalických bází barev a 12 barviv, bez jakýchkoliv rozdílů v kvalitě. RAL EFFECT 2 obsahuje i vzorník lesklosti, ve kterém je možné porovnat ten samý odstín v různých stupních lesku. Průmyslové barvy sice netónujeme přímo v tónovacím centru v Rychnově n. Kn., ale každý týden pro tyto materiály jezdíme a jsme tak schopni je zajistit v relativně krátkém čase. Technické informace o těchto materiálech a též ceny naleznete na našem internetovém obchodě www.nosek-obchod.cz v sekci „Průmyslové barvy“.


Míchání barev, tónovací centrum TIKKURILA - NOSEK

Míchání barev, tónovací centrum TIKKURILA - NOSEK

Nabízíme: - fasádní barvy a omítkové směsi - interiérové a exteriérové barvy - barvy na dřevo a kov - oleje, vosky, lazury a penetrace na dřevo - tmely na dřevo - speciální efekty na stěny Uvedené materiály jsou produktem finské značky Tikkurila, která byla založena již v roce 1862. Všechny dekorační barvy tónujeme na místě a na počkání v našem tónovacím centru. Na výběr je z cca 4500 barevných odstínů. Od značky Tikkurila nabízíme, kromě dekorativních materiálů výše uvedených, také materiály určené pro průmyslové využití, dělí se do tří skupin podle druhu povrchu: - kovové povrchy: epoxidové a polyuretanové barvy, vodouředitelné akrylátové barvy, laky - dřevěné povrchy: kyselinou vytvrzované a polyuretanové laky - betonové povrchy: rozpouštědlové a bezrozpouštědlové barvy, vodouředitelné barvy, laky Tyto průmyslové barvy jsou tónovatelné do odstínů RAL a NCS, dále také do speciálních barevných odstínů pro průmysl dle vzorníku RAL EFFECT, který se skládá z harmonického výběru 420 plných a 70 metalických barevných odstínů. To vše v našem tónovacím centru v Rychnově nad Kněžnou.


Míchání barev, barvy De Beer, barvy Tikkurila

Míchání barev, barvy De Beer, barvy Tikkurila

ZNAČKA DE BEER Nabízené materiály: - vodouředitelné barvy na automobily - dvousložkové polyuretanové barvy na automobily splňující VOC420 - dvousložkové polyuretanové barvy pro průmyslové použití - barvy na motocykly - barvy tzv. „měňavky“ tzn. barvy měnící odstín podle úhlu pohledu - tužidla, ředidla, laky, plniče a ostatní doplňkové výrobky značky De Beer De Beer je holandskou značkou, která byla založena v roce 1910 a výrobou barev se zabývá již od roku 1951. Oproti konkurenčním značkám vyniká snadným míchacím systémem a nižší cenou. Barvy mícháme na počkání, v případě pastelových (nemetalických) barev je domícháváme co nejvěrněji dle přistaveného automobilu nebo přineseného vzorku. Kromě klasických vzorníků dle značek aut je možné míchat též odstíny dle vzorníků RAL nebo RAINBOW (širší výběr odstínů modré, zelené, červené, oranžové, bílé a černé). Kromě lesklého konečného vzhledu jsme schopni barvy namíchat do určitých stupňů pololesku až matu. Barvy (metalické i pastelové) lze též plnit do sprejů o objemu 400 ml (vydatnost cca 1-1,5m2). ZNAČKA TIKKURILA Nabízené materiály: - fasádní barvy a omítkové směsi - interiérové a exteriérové barvy - barvy na dřevo a kov - oleje, vosky, lazury a penetrace na dřevo - tmely na dřevo - speciální efekty na stěny Uvedené materiály jsou produktem finské značky Tikkurila, která byla založena již v roce 1862. Všechny dekorační barvy mícháme na místě a na počkání v našem tónovacím centru. Na výběr je z cca 4500 barevných odstínů. Značka Tikkurila dále nabízí také materiály určené pro průmyslové využití, dělí se do tří skupin podle druhu povrchu: - kovové povrchy: epoxidové a polyuretanové barvy, vodouředitelné akrylátové barvy, laky - dřevěné povrchy: kyselinou vytvrzované a polyuretanové laky - betonové povrchy: rozpouštědlové a bezrozpouštědlové barvy, vodouředitelné barvy, laky Tyto průmyslové barvy jsou tónovatelné do odstínů RAL a NCS, dále také do speciálních barevných odstínů pro průmysl dle vzorníku RAL EFFECT, který se skládá z harmonického výběru 420 plných a 70 metalických barevných odstínů. VEŠKERÝ SORTIMENT ZNAČKY DEBEER A TIKKURILA (VČETNĚ CEN) NALEZNETE NA NAŠEM INTERNETOVÉM OBCHODĚ WWW.NOSEK-OBCHOD.CZDalší produkty a služby
  • služby autolakovny, lakování motorových vozidel, lakování karoserií automobilů, autolakýrnictví
  • barvy na stěny, fasádní barvy, fasádní omítky, barvy na kov, barvy na dřevo, barvy na střechy, tónovací přípravky, barevné spreje, průmyslové nátěry
  • brusná zrna, minerální tryskací materiály, ocelové tryskací materiály, nerezové tryskací materiály, umělý korund, karbidy křemíku, přírodní granát
  • řešení povrchových úprav, stavební chemie, chemický sortiment, syntetické a epoxidové barvy,


Související články
Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii
Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii

Potřebujete kvalitní maltové směsi nebo stavební chemii? Pokud hledáte firmu se širokou nabídkou stavebního nářadí či sháníte interiérové barvy v nejrůznějších odstínech nebo další služby pro váš dům, obraťte se na stavebniny Zdeněk Kozák.


Výměna autoskel, pneuservis i mnohem víc: Vše kolem vašeho vozu spolehlivě vyřeší MS steel Havířov
Výměna autoskel, pneuservis i mnohem víc: Vše kolem vašeho vozu spolehlivě vyřeší MS steel Havířov

Komplexní služby pro váš vůz, jako je výměna autoskel, půjčovna, ruční mytí, autoservis a pneuservis, ale také dovoz vozů a příslušenství z USA. To vše nabízí společnost MS steel Havířov. Obraťte se na nás, o vše kolem vašeho vozu se postaráme!


Stavebniny, stavební materiál, koupelny a koupelnové studio Břeclav, Podivín, Hustopeče
Stavebniny, stavební materiál, koupelny a koupelnové studio Břeclav, Podivín, Hustopeče

Stavba domu nebo jiných projektů sebou přináší nejen mnoho starostí, ale také nákupů potřebného materiálu, a sice především toho stavebního. Kromě toho potřebujete s výběrem i množstvím poradit, dopravit, namíchat barvu nebo si vybrat vhodné řešení koupelny. A přesně takový servis vám s profesionálním přístupem a technikou poskytnou STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. v prodejnách Břeclav, Podivín a Hustopeče.


Autolakovna Hradec Králové: profesionální lakování nejenom automobilových dílů
Autolakovna Hradec Králové: profesionální lakování nejenom automobilových dílů

Krásný vzhled laku automobilu dokáže ocenit naprosto každý řidič. Špičkovému vzhledu však rozhodně neprospěje jakékoliv poškození, které je však zcela běžné. Aby mohl lak vypadat opět krásně, je možné využít profesionální lakování, které zbaví karosérii automobilu či jakoukoliv jinou část vozidla nežádoucích defektů.