Ing. Radomír Petroš
Petroš interier


Zámecké náměstí 44, Frýdek-Místek 738 01

Maloobchod, prodej, e-shop, internetový obchod:
- bytové doplňky, bytový textil
- služba designéra
- záclony, závěsy
- římské rolety
- japonské stěny
- garnýže
- rolety
- plisé
- žaluzie
- kusové koberce
- divadelní opony
- markýzy

IČ: 42027659
DIČ:
Okres: Frýdek-Místek
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Radomír Petroš

Záclony, závěsy, římské rolety od kvalitní firmy. Využijte také službu designéra

Záclony, závěsy, římské rolety od kvalitní firmy. Využijte také službu designéra

Největší nabídka záclon, závěsů a římských rolet na Moravě - vyberte si! Římské rolety Vám zhotovíme na míru z látek, které si sami vyberete. Látky na záclony, závěsy a římské rolety pro Vás dovážíme od kvalitních evropských výrobců. S jejich výběrem Vám poradí zkušený designér. Službu designéra u nás můžete získat i zdarma! Také garnýže na záclony a závěsy si u nás snadno vyberete jak v ekonomické třídě, tak i v luxusním provedení - všechny garnýže, které si u nás vyberete, jsou prověřené a kvalitní. Spolehlivost, vstřícnost, kvalita. Petroš interier - Oblékáme Vaše okna. V naší nabídce najdete záclony, závěsy, římské rolety, garnýže, ale také i látkové rolety, Duo rolety, plissé, japonské stěny, žaluzie, markýzy a další stínění oken. Při výběru Vašeho stínění na okna si můžete nechat poradit zkušeným designérem. Designér Radomír Petroš Vás rád navštíví u Vás doma, ve Vaší firmě, ve Vašem hotelu, restauraci či provozovně. Přiveze k Vám s sebou stovky vzorků látek, ze kterých si pohodlně vyberete. Své nové záclony, závěsy, římské rolety, japonské stěny a další stínění si tak budete moci vybrat nerušeně v pohodlí vlastního domova. Všechny látky si na místě přiměříte k ostatnímu zařízení, takže budete hned vědět, jak k sobě sluší. Navštívíme Vás po celé České i Slovenské republice, ale i v dalších evropských zemích. Více podrobností o návštěvě designéra najdete na webu petros-interier.cz - záložka Designér. Podívejte se prosím. Firma Petroš interier je důkladně prověřená samotnými zákazníky. Jak to zjistíte? Ostatní zákazníci tu pro Vás nechali podepsané vzkazy. Mnoho desítek referencí od ostatních zákazníků najdete na webu petros-interier.cz - záložka Reference. Můžete se také podívat, jestli se Vám líbí práce Petroš interier a jestli budeme vyhovovat Vašim nárokům. Stovky fotografií záclon, závěsů, římských rolet a dalšího stínění, které vyšly z dílny Petroš interier, najdete v přehledné fotogalerii (web petros-interier.cz - záložka Fotogalerie). Máme pro Vás i tip: Mnoho informací a zajímavostí na téma stínění, dekorace, móda a bytový textil najdete pod záložkou Články. Své nové záclony, závěsy, římské rolety, japonské stěny, garnýže a další stínění na okna si můžete vybrat také ve firemní prodejně Petroš interier, kterou najdete na Zámeckém náměstí (Zámecké ulici) č. 54 ve Frýdku-Místku - v rohu náměstí vedle frýdeckého zámku. Otevřeno je tu ve všední dny od 9 do 17 hodin a v sobotu od 8 do 12 hodin. Přijďte, těšíme se na Vás!Další produkty a služby
  • prodej dětských koberců, koberce z umělého vlákna, přírodní koberce, kožené koberce, kusové koberce
  • montáž žaluzií, látkové rolety, vertikální a horizontální žaluzie, svislé clony, stínění zimních zahrad, sítě proti hmyzu
  • provázkové záclony, bavlněné závěsy, saténové povlečení, bavlněná prostěradla, bavlněné deky


Související články
1A TRADE: Okna a dveře pro každého
1A TRADE: Okna a dveře pro každého

Okna, dveře, vrata a brány té nejvyšší kvality na jednom místě? Ano je to možné, stačí se obrátit na společnost 1A TRADE. Již řadu let vám poskytujeme kompletní služby na poli provádění a dokončování staveb a nabízíme vám pouze osvědčené a kvalitní výrobky, které něco vydrží. Sháníte extrémně odolná plastová okna a dveře, nebo dáváte přednost vlastnostem hliníku? U nás seženete vše a to včetně potřebného příslušenství.


Kvalitní a estetické hliníkové pergoly
Kvalitní a estetické hliníkové pergoly

V případě, že potřebujete realizovat ve svých prostorách pergolu, požadujte jenom ty nejkvalitnější služby a profesionální přístup. Výsledkem je nejen kvalita, ale také kompletní servis a požadovaný dizajn z kvalitních materiálů. Toto a mnohem více vám poskytne firma HELLA stínicí technika, s.r.o.


Postele, skříně, matrace a rošty
Postele, skříně, matrace a rošty

Toužíte po nové ložnici? Chcete si dopřát konečně komfort, ale i hezký a moderní vzhled? Náš nábytek se vyznačuje kvalitou a zároveň příjemnou cenou. Spoléháme se na přední české a slovenské výrobce, kteří dbají na komfort a design. Díky tomu je nábytek hezký na pohled, praktický na udržování a také luxusní, co se týče příjemných novodobých materiálů.


Kompletní dodávka žaluzií a záclon včetně tyčí a kolejnic - Olomouc
Kompletní dodávka žaluzií a záclon včetně tyčí a kolejnic - Olomouc

Žaluzie, záclony, závěsy, to všechno přináší do našeho domova útulnost. Díky tomu se doma cítíme příjemně, máme zde pocit bezpečí a osobně se nám to líbí. Těmito prvky vybavíte jak moderní dům, tak kancelář, každý pokoj, žaluzie a záclony se hodí kamkoliv.