Zverimex U Pošty, Holešov Gabriela Valešová


Palackého 545, Holešov 769 01

Specializovaný zverimex v Holešově s prodejem chovatelských potřeb vašich domácích mazlíčků, ale i hospodářských zvířátek.

Prodej, rozvoz Holešov a okolí zdarma:
- krmivo pro psy, hlodavce, kočky, plazy, papoušky, rybičky akvarijní a jezírkové, venkovní ptáčky a samozřejmostí je i krmivo pro králíky, nosnice, kuřice, brojlery, krůty, popř. jiná hospodářská zvířátka.

IČ: 87323397
DIČ: CZ8555216131
Okres: Kroměříž
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Gabriela Valešová

Prodej, rozvoz krmiva pro psy, kočky, plazy, papoušky Holešov

Prodej, rozvoz krmiva pro psy, kočky, plazy, papoušky Holešov

Zverimex U Pošty je specializovaná prodejna s chovatelskými potřebami v Holešově s prodejem a rozvozem krmiva zdarma pro psy, kočky, plazy, papoušky, hlodavce a jiná zvířátka či domácí mazlíčky. Nabízíme taky krmivo pro hospodářská zvířata. Pro vaše pejsky nabízíme: - granule, konzervy, pamlsky, vitamíny, kapsičky, mražené výrobky, hračky, pelíšky, kostičky, tyčinky a jiné sušené pochoutky, misky, kosmetiku a jiné potřeby pro pěstění atd. Pro kočičky nabízíme: - granule, konzervy, pamlsky, vitamíny, kapsičky, mražené výrobky, antiparazika, kosmetika, potřeby pro pěstění, misky, pelíšky, hračky, podestýlky a další potřeby. Pro ptáčky: - krmivo pro malé, střední a velké papoušky - vitamíny, napáječky, klece, misky, hračky Pro hlodavce: - zrniny, tyčinky, pamlsky, vitamíny, seno, podestýlky, misky, hračky, klece Pro rybičky: - krmiva suchá, ale i mražená a různé chovatelské doplňky pro rybičky akvarijní i bazénové Pro plazy: - živé a suché krmivo, podestýlky, misky.Další produkty a služby
  • krmivo pro psy, krmivo pro kočky, potřeby pro chovatele, krmivo pro akvarijní ryby, stelivo pro hlodavce, potřeby pro teraristiku, klece a pelechy
  • chovatelské potřeby, krmiva pro kočky, krmiva pro psy, minerály, vitamíny, krmné směsi, doplňková zvířecí krmiva


Související články
Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták
Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?


Nové trendy v oblasti krmiva pro psy
Nové trendy v oblasti krmiva pro psy

Majitel každého psa zajisté ocení kvalitní krmivo, které obsahuje veškeré potřebné vitamíny, minerály a další látky potřebné pro jeho zdraví a aktivitu. Pro velice citlivé pejsky jsou novinkou vegetariánská a veganská krmiva, která můžou obsahovat i hmyzí bílkovinu a nakoupíte je u společnosti Canis Prosper s.r.o.


Pytle pro balení brambor
Pytle pro balení brambor

Sháníte pytle pro balení brambor? Malé či velké? V tom případě jakékoli pytle na brambory zajistí firma FOKUS-H s.r.o., která prodává nejenom sortiment pytlů na brambory, ale také motouzy, plachty, igelitové, papírové a jutové pytle či další různé typy a velikosti pytlů.


Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky
Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.