Architektonické a designérské služby

(záznamy 1/25 z 382)  strana 1 / 16

Využijte služeb bytového architekta, pokud potřebujete vypracovat dispoziční řešení interiérů, barevné řešení, 3D vizualizace, projektovou dokumentaci a finální realizaci s použitím moderního a atypického nábytku. Všechny služby pro útulný a moderní domov!

PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o.

PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o.

Hledáte projekční kancelář v Pelhřimově a okolí? Potřebujete vypracovat projektovou dokumentaci? Sháníte stavební dozor nebo koordinátora BOZP? Tohle a spoustu dalších činností Vám nabízí náš projekční ateliér PROJEKT CENTRUM NOVA, s.r.o. Od roku 1995 se zabýváme kompletní projektovou a inženýrskou činností. Nabízíme vyhodnocení investičního ...

Tomáš Špaček

Tomáš Špaček

Zakázková výroba: -kuchyně, kuchyň -nábytek kancelářský -vestavěné skříně -schodiště -dětský pokoj, koupelna, posuvné dveře. Kuchyňské studio: Palečkův mlýn, Brněnská ulice 58, Třebíč -nabídka 3D návrhů a výroby kuchyňského nábytku.

BELIDIS s.r.o.

BELIDIS s.r.o.

Služby. -návrhy bytových interiérů, kanceláří a jiných komerčních prostor -specializace na kuchyně na míru -vestavěné skříně, dětské pokoje, šatny -kancelářský nábytek -vizualizace ve 3D, realizace interiérů na klíč.

Jiří Vávrů

Jiří Vávrů

-Velkoobchod a maloobchod -Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce -Zprostředkování obchodu a služeb -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály -Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení -Návrhářská, ...

Jana Skálová

Jana Skálová

Služby: - interiérové studio - návrhy interiérů - interiérový design

Martin Němec

Martin Němec

Výroba, služby: -návrhy interiérů (3D vizualizace) - zpracování výkresové dokumentace pro výrobní firmy i konečné zákazníky - zakázková výroba nábytku.

Jiří Mezera

Jiří Mezera

Architektonická činnost - projektová čínnost - návrhy interiérů a zahrad - vizualizace a digitální modely.

Jana Klepetková

Jana Klepetková

-Velkoobchod a maloobchod -Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy -Zprostředkování obchodu a služeb -Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti -Pronájem a půjčování věcí movitých -Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling

PEJCHAR - interiéry v.o.s.

PEJCHAR - interiéry v.o.s.

Návrh a realizace interiérů - interiéry domů, kuchyně - interiéry kanceláří a obchodů - návrh i realizace interiérů restaurací a hotelů.

Ing.arch. Věra Junová

Ing.arch. Věra Junová

Činnost: - architektka - kompletní projektová dokumentace - urbanistické studie - návrhy interierů.

TEXO s.r.o.

TEXO s.r.o.

Služby: -zpracování projektů staveb -projektování, projekce -realizace, změny a odstraňování staveb -rekonstrukce -voda, topení, plyn -revize kotlů.

Borek Plechatý

Borek Plechatý

Návrhy a vizualizace - koupelny

I P A, spol. s r.o. IPA

I P A, spol. s r.o. IPA

Služby: -tlumočnické, překladatelské Služby, Ing.arch.Josef Píbil: -autorizovaný architekt -studie, projekty -technický dozor -inženýrská činnost.

Ing. Pavel Šedivý

Ing. Pavel Šedivý

Práce: -projektové dokumentace rodinné domky, vestavby, prostory pro podnikání -zajištění stavebního povolení.

Chytře, s.r.o.

Chytře, s.r.o.

-Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků -Velkoobchod a maloobchod -Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce -Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení -Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling -Fotografické služby -Poskytování software, poradenství v oblasti ...

Pavel Dohnal

Pavel Dohnal

přerušeno od 23.01.2013 do 08.11.2018 Zámečnické práce.

Aneta Aya Hnízdilová

Aneta Aya Hnízdilová

-Nakládání s reprodukčním materiálem lesních dřevin -Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků -Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce -Reklamní ...

Aleš Chadim

Aleš Chadim

Služby: -stavební projekty -vizualizace

Gardens and interiors, s.r.o.

Gardens and interiors, s.r.o.

Váš interiér, či zahradu nejenom vyprojektujeme a zařídíme, ale jsme samozřejmě připraveni taktéž zajistit pravidelnou údržbu, či poradenskou činnost. Stále sledujeme nové trendy a chceme Vám nabízet stále komplexnější služby pro Vaše pohodlí a Vaši spokojenost.

Ing. Lumír Mach

Ing. Lumír Mach

- Projektování zařízení měření a regulace (MaR) - Výroba didgeridoo

Keramika Kučírek, s.r.o.

Keramika Kučírek, s.r.o.

3D grafické návrhy koupelen Prodej - obklady - dlažby Obkladačské práce 3D grafické návrhy koupelen

Ing. Zdeněk Stejskal

Ing. Zdeněk Stejskal

Truhlářství nábytkářství - stavební truhlářství Projekce - interiéry Nábytkářství od 21.10.2013 do 31.12.2023

Bau-projekt, s.r.o.

Bau-projekt, s.r.o.

Služby: -architektonická a inženýrská kancelář.

Petr Jelen

Petr Jelen

Kuchyňské studio. Návrh, montáž, doprava: -kuchyňské linky na míru.

(záznamy 1/25 z 382)  strana 1 / 16