Elektronické zabezpečovací systémy navrhneme i namontujeme

Elektronické zabezpečovací systémy navrhneme i namontujeme

Elektronické zabezpečovací systémy pro silniční a kolejovou dopravu? To zajistí společnost AŽD Praha. Jsme výrobcem a dodavatelem telekomunikační, zabezpečovací, automatizační i informační techniky. Postaráme se tak o vývoj, výrobu i montáž elektronických zabezpečovacích systémů i potřebného příslušenství. To vše na míru vašim potřebám!

Elektronické zabezpečovací systémy ochrání váš dům

Elektronické zabezpečovací systémy ochrání váš dům

Bojíte se zlodějů a přemýšlíte jak nejlépe ochránit váš majetek? Společnost MACOM SECURITY nabízí nejrůznější elektronické zabezpečovací systémy. Zabezpečíme váš dům, chatu, malou firmu i velký objekt. Zajistíme návrh i realizaci sledovacího systému, klientům navíc poskytujeme i pozáruční servis. Chraňte svůj majetek efektivně!

LENO Systems, s.r.o.

LENO Systems, s.r.o.

Dodávka, montáž, oprava, servis: -garážová vrata: -sekční kazetová stropní -sekční lamelová stropní -sekční boční -výklopná -sekční vrata průmyslová -pohony pro všechny druhy vrat -průmyslové i privátní brány: -otočné -posuvné -posuvné nesené -automatické pohony bran -automatické závory: -elektromechanické ...

SKYpos s.r.o.

SKYpos s.r.o.

Služby: - restaurační a hotelové pokladní systémy - kamerové systémy - servis počítačové techniky.

Eling CZ, s.r.o.

Eling CZ, s.r.o.

Montáž - vyhrazená elektrická zařízení. Projektování elektrických zařízení. Zprostředkování obchodu a služeb. Inženýrská činnost ve výstavbě Projektová činnost v investiční výstavbě Kopírovací práce.

Ing. Lubomír Sedláček

Ing. Lubomír Sedláček

Elektronické zabezpečovací systémy - kamerové systémy - přístupové, docházkové a stravovací systémy Elektronické požární systémy Elektromontážní práce - elektroinstalační práce - silnoproudé rozvody - kompletní silnoproudé rozvody dodavatelským způsobem - strukturované kabeláže - revize elektro - optické sítě kompletní ...

Intelcom, s.r.o.

Intelcom, s.r.o.

Dodávka a montáž - elektronická zabezpečovací technika - signalizační technika.

Jan Vejvalka

Jan Vejvalka

Prodej a montáž - elektronické zabezpečovací systémy.

Anna Veselá

Anna Veselá

Akorda Shop. Internetový obchod, prodej, e-shop: -elektronické a videovrátné systémy -elektro -hodinky -instalatérství -měření počasí -měřící technika -satelitní technika -topné a chladící systémy, -úsporné, LED žárovky -výpočetní technika.

Kompl, s.r.o.

Kompl, s.r.o.

Dodávka a montáž - elektronické zabezpečovací systéme Dodávka a montáž - elektronické požární systémy Elektroinstalace Grafické návrhy - DTP studio. Dodávka - výpočetní technika, hardware, notebooky. Servis - výpočetní technika, hardware, notebooky. Výroba - www stránky, správa sítě.

Roman Kováč

Roman Kováč

Prodej a montáž - kamerové systémy - zabezpečovací ochrany - domovní telefony - požární ochrany - antény - anténní a satelitní technika Elektroinstalace a elektrorozvaděče pro domácnosti a podniky. Rozvody a zprovoznění - domácí sítě (ethernet).

Gridsys, s.r.o.

Gridsys, s.r.o.

Konzultace, návrhy, instalace a servis - kamerové a zabezpečovací systémy, požární signalizace. Instalace, servis domácí telefony. Konzultace, návrhy, instalace a servis- neonové a světelné reklamy.

Ing. Pavel Chyba

Ing. Pavel Chyba

Prodej, montáž - zabezpečovací zařízení. Opravy - elektronické obvody.

Ing. Ivan Žák

Ing. Ivan Žák

Zabezpečení majetku a osob Projekce - elektroinstalace, Montáž a revize, elektroinstalace.

Ing. Ivo Poul

Ing. Ivo Poul

Prodej, montáž - elektronické zabezpečovací systémy.

ACESYS s.r.o.

ACESYS s.r.o.

Zabezpečovací technika: -kamerové systémy -elektronické zabezpečení -automatizace.

Holding CoNet s.r.o.

Holding CoNet s.r.o.

Docházkové a přístupové systémy, kliky na otisk prstu, disková pole, speciální tiskárny. Specializované činnosti v oblasti: -datová uložiště -disková pole -docházkové systémy -přístupové systémy -profesionální tiskárny -systémy čarových kódů -distribuce dalších výrobků.

Jaroslav Plhák

Jaroslav Plhák

Montáž - docházkové systémy, elektrická zabezpečovací zařízení, montáž - ozvučovací systémy.

Tyco Fire & Integrated Solutions s.r.o. Divize ADT

Tyco Fire & Integrated Solutions s.r.o. Divize ADT

Projekce, dodávka, montáž, servis: -všechny druhy stabilních a polostabilních hasicích zařízení -elektronické bezpečnostní systémy -detekční a zabezpečovací systémy -systémy nouzového osvětlení -projektování zařízení v požární technice. Činnost v investiční výstavbě. Elektronická ochrana zboží a objektů, přístupové systémy.

MOBIS, spol.s r.o.

MOBIS, spol.s r.o.

Dodáváme: - Zabezpečovací systémy EZS - Kamerové systémy CCTV - Požární systémy EPS - Systémy docházkové a kontroly vstupu - Komunikační a telefonní systémy - Strukturovaná kabeláž metalická i optická - Ozvučovací systémy - Měření a regulace - Silové rozvody do 1000Vnn, osvětlení - Revize zařízení do 1000V výchozí i ...

Ing. Zdeněk Blažek

Ing. Zdeněk Blažek

Instalace, montáž, servis zabezpečovací techniky. -stožáry s TV systémy - TV antény - satelitní technika.

EGV, spol. s r.o.

EGV, spol. s r.o.

Výroba, vývoj, prodej, servis, oprava: -řídicí a regulační systémy pro průmyslové aplikace -monitorovací a zabezpečovací systémy rotačních strojů -systémy sledování životnosti -systémy dálkové ho sledování strojů -měřicí a programovatelné elektronické moduly -přípravky, komponenty, jednoúčelové stroje a zařízení -pevnostní výpočty ...

Jaroslav Stejskal

Jaroslav Stejskal

Maloobchod a velkoobchod - zabezpečovací elektronika elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy, přístupové systémy. Maloobchod a velkoobchod domácí telefony, videotelefony.

VIDEO TRADE s.r.o.

VIDEO TRADE s.r.o.

Realizace, montáže, instalace, poprodejní servis, revize: - kamerové systémy - elektronické zabezpečovací systémy EZS - elektronická požární signalizace EPS, požární detektory - systémy elektronické kontroly vstupu EKV - docházkové a přístupové systémy - kamerové CCTV systémy - datové a serverové rozvadeče - domovní audio video ...

PROGRESON, s.r.o.

PROGRESON, s.r.o.

Montáže, instalace: - zabezpečovací zařízení. Bezpečnostní agentura. Poskytování služeb v oblasti ostrahy majetku a ochrany osob.

Elektro-komplet, v.o.s.

Elektro-komplet, v.o.s.

Elektromontáže, elektroinstalace, elektroinstalační práce: - elektronické zabezpečovací systémy EZS. Drobné stavební práce.

(záznamy 76/100 z 226)  strana 4 / 10