Elektronické zabezpečovací systémy a příslušenství

(záznamy 76/100 z 226)  strana 4 / 10

Elektronická zabezpečovací signalizace, uzavřené kamerové okruhy, elektronická požární signalizace, systémy na ochranu zboží a kontroly vstupů do objektu – to jsou zařízení, která pomohou ochránit váš majetek před nežádoucím vstupem a jiným nebezpečím.
Elektronické zabezpečovací systémy ochrání váš dům

Elektronické zabezpečovací systémy ochrání váš dům

Bojíte se zlodějů a přemýšlíte jak nejlépe ochránit váš majetek? Společnost MACOM SECURITY nabízí nejrůznější elektronické zabezpečovací systémy. Zabezpečíme váš dům, chatu, malou firmu i velký objekt. Zajistíme návrh i realizaci sledovacího systému, klientům navíc poskytujeme i pozáruční servis. Chraňte svůj majetek efektivně!

Lubomír Slezák

Lubomír Slezák

Provádíme elektromontáže rodinných a bytových domů včetně rekonstrukcí. Dále provádíme zabezpečovací a kamerové systémy.

ELNE - Jaroslav Nešuta

ELNE - Jaroslav Nešuta

Prodej, montáž, instalace, revize, opravy, servis: -elektrické zařízení NN -hromosvody -telefonní rozvody -rozvaděče -osvětlení -elektroinstalace.

DETEC - Milan Rus

DETEC - Milan Rus

Oficiální zastoupení firmy JABLOTRON. Velkoobchod, maloobchod, prodej, poradenství, servis, montáž: -elektronické zabezpečovací signalizace - alarmů EZS pro objekty (drátové, bezdrátové i kombinované systémy); -elektronické i mechanické zabezpečovací systémy pro automobily (včetně centrálního zámykání, dálkového ovládání ...

Onsa CZ, s.r.o.

Onsa CZ, s.r.o.

Prodej bezpečnostní techniky, kódovaných telefonů.

Jiří Zbytovský

Jiří Zbytovský

Montáž a servis domovních telefonů a videotelefonů, elektronického zabezpečení domů a bytů, kamer, řešení příjmu tv signálu, antén i satelitů.

BRNOPROJEKTA s.r.o.

BRNOPROJEKTA s.r.o.

Služby: - inženýrská činnost investiční výstavba - stavební dozor - projektová činnost ve výstavba - provádění stavba, odstraňování - elektrická požární signalizace - elektrická zabezpečovací signalizace - kamerový systém - přístupový systém, docházkový systém - telekomunikace - domácí telefon, videotelefon - elektroinstalace.

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Projekce, obchod, prodej, inženýrink, montáž, revize, servis: -telekomunikace, sdělovací technika: -analogové, digitální, pobočkové ústředny, dodávka na klíč -faxy, telefonní přístroje, karetní a mincovní telefonní automaty -vnitřní rozvody telefonní, počítačové, signalizační: -strukturovaná kabeláž -optické, metalické kabely ...

Vegacom a.s.

Vegacom a.s.

Firma je držitelem certifikátu ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Komplexní služby na trhu informačních a komunikačních technologií: -poradenství, realizace, servis projektu -bezpečnostní a komunikační technologie -telekomunikační systémy -sítě a řešení v oblasti IT. Další služby: -řízení projektů -systémová integrace -VEGA EXPORT ...

Jiří Merhout

Jiří Merhout

Provádění bytových a průmyslových elektroinstalačních prací, montáže zabezpečovacích systémů, hromosvodů a domácích telefonů.

VOLTAGE s.r.o.

VOLTAGE s.r.o.

Dodavatelská a montážní firma ve všech oblastech občanské a bytové výstavby a průmyslových staveb. Projekce, inženýrská a konzultační činnost: -analýza, měření -projekce studie, podklady -žádost o vydání stavebního povolení -výrobní dokumentace pro provádění stavby -autorský dozor. Silnoproudé instalace, silnoproud: -kabelové ...

AIS spol. s r.o.

AIS spol. s r.o.

Měřící a informační technologie pro energetiku. Výzkum, vývoj, prodej, montáž, oprava, servis: -systémy synchronního měření WAM, WAMS -zařízení pro průmyslovou komunikaci mezi objekty v energetice -měření a automatizace, ASŘTP -monitorování vozidel pomocí GPS -vývoj a aplikace programového vybavení, SW pro průmyslové aplikace -vývoj ...

Perfected, s.r.o.

Perfected, s.r.o.

Telekomunikace Bezpečnostní systémy Ostatní slaboproudé systémy Silnoproudé systémy.

Ncom, s.r.o.

Ncom, s.r.o.

Telekomunikační technika Zabezpečovací technika Novinky v technice Satelity & Televize GSM zařízení Baterie a akumulátory Kamerové systémy Digitální audio video.

Techfors CZ s.r.o.

Techfors CZ s.r.o.

Elektronické zabezpečovací systémy a technika.

Q-tres, s.r.o.

Q-tres, s.r.o.

Zabezpečovací systémy, kamerové systémy, systémy domovní telefony, přístupové systémy, požární signalizace, bytové rozvody. Servisní služby.

LENO Systems, s.r.o.

LENO Systems, s.r.o.

Dodávka, montáž, oprava, servis: -garážová vrata: -sekční kazetová stropní -sekční lamelová stropní -sekční boční -výklopná -sekční vrata průmyslová -pohony pro všechny druhy vrat -průmyslové i privátní brány: -otočné -posuvné -posuvné nesené -automatické pohony bran -automatické závory: -elektromechanické ...

SKYpos s.r.o.

SKYpos s.r.o.

Služby: - restaurační a hotelové pokladní systémy - kamerové systémy - servis počítačové techniky.

Eling CZ, s.r.o.

Eling CZ, s.r.o.

Montáž - vyhrazená elektrická zařízení. Projektování elektrických zařízení. Zprostředkování obchodu a služeb. Inženýrská činnost ve výstavbě Projektová činnost v investiční výstavbě Kopírovací práce.

Ing. Lubomír Sedláček

Ing. Lubomír Sedláček

Elektronické zabezpečovací systémy - kamerové systémy - přístupové, docházkové a stravovací systémy Elektronické požární systémy Elektromontážní práce - elektroinstalační práce - silnoproudé rozvody - kompletní silnoproudé rozvody dodavatelským způsobem - strukturované kabeláže - revize elektro - optické sítě kompletní ...

Intelcom, s.r.o.

Intelcom, s.r.o.

Dodávka a montáž - elektronická zabezpečovací technika - signalizační technika.

Jan Vejvalka

Jan Vejvalka

Prodej a montáž - elektronické zabezpečovací systémy.

Anna Veselá

Anna Veselá

Akorda Shop. Internetový obchod, prodej, e-shop: -elektronické a videovrátné systémy -elektro -hodinky -instalatérství -měření počasí -měřící technika -satelitní technika -topné a chladící systémy, -úsporné, LED žárovky -výpočetní technika.

Roman Kováč

Roman Kováč

Prodej a montáž - kamerové systémy - zabezpečovací ochrany - domovní telefony - požární ochrany - antény - anténní a satelitní technika Elektroinstalace a elektrorozvaděče pro domácnosti a podniky. Rozvody a zprovoznění - domácí sítě (ethernet).

Gridsys, s.r.o.

Gridsys, s.r.o.

Konzultace, návrhy, instalace a servis - kamerové a zabezpečovací systémy, požární signalizace. Instalace, servis domácí telefony. Konzultace, návrhy, instalace a servis- neonové a světelné reklamy.

Ing. Pavel Chyba

Ing. Pavel Chyba

Prodej, montáž - zabezpečovací zařízení. Opravy - elektronické obvody.

(záznamy 76/100 z 226)  strana 4 / 10