Trápí vás zarostlé nehty? Nehtová špona je řešení.

Trápí vás zarůstající či deformovaný nehet? Chcete se zbavit bolesti a bojíte se chirurgického zákroku? Ideálním řešením jsou nehtové špony, které uleví od bolesti, vyléčí nehet a po dobu léčby vás na rozdíl od návštěvy chirurga nevyřadí z provozu.


Zarostlý nehet působí velmi nepříjemné bolesti, které postiženého jedince vyřazují z běžných činností, ať už jde o sportovní aktivity nebo jen o obyčejnou chůzi. Pokud se tyto obtíže neřeší včas, může dojít i k chirurgickému odstranění nehtu, které je sice řešením, ale v mnoha případech jen dočasným, neboť nehet bude zarůstat dál. Jednoduchým a efektivním řešením je aplikace nehtové špony, která uleví od bolesti okamžitě a s dlouhodobým efektem.

Aplikace nehtové špony

Léčbu zarostlého nebo deformovaného nehtu nehtovou šponou provádí proškolený pedikér, který určí vhodný typ špony pro individuální případ typu a míry poškození nehtu. Aplikace nehtové špony není bolestivá, záleží však na tom, zda není místo zanícené. V případě zánětu nehtového lůžka je možné, že se chvilková bolest dostaví, zpravidla ale ihned po zákroku pacient pocítí výraznou úlevu. Samotná aplikace trvá pouze pár minut, doba léčby je závislá na typu nehtové špony a rozsahu potíží, obvykle trvá narovnání nehtu do požadované polohy 4 – 12 týdnů.      

Nehtová špona neomezuje pacienta v chůzi ani při sportu, dokonce nepřekáží ani při vodních radovánkách, doba pobytu ve vodě by však neměla přesáhnout 30 minut. Pacient necítí bolest jako po standardním chirurgickém zákroku, výsledky jsou však ještě lepší. Další výhodou také je, že nehtovou šponu lze aplikovat i menším dětem.

Za určitou dobu po aplikaci nehtové špony dochází k úplnému narovnání nehtové ploténky až do tvaru normálního růstu. Od té doby je třeba dbát na optimální zastřihávání nehtu, tedy rovně, aby nedošlo k opakovanému zarůstání.

Loretta salón se postará o tělo i duši

Salón v samotném centru Hlučína nabízí pestrou škálu služeb od kadeřnictví a nehtového designu až po masáže, infrasaunu a pedikúru včetně aplikace nehtových špon. Veškeré procedury nejsou určeny jen pro ženy, ale vítaní jsou i muži, pro které je fyzická i psychická pohoda neméně důležitá. Příjemné prostředí a profesionální odborníci se postarají o nadstandardní péči, díky které se budete cítit jako znovuzrození.

Více informací o Loretta salónu a nabízených službách se dozvíte na www.lorettasalon.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.lorettasalon.cz

Vydáno 29.03.2013
3023 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Loretta salón Gabriela Straubová
WEBOVÁ STRÁNKA
Loretta salón
lorettasalon.cz
Adresa

Adresa

Ostravská 16A
Hlučín 748 01

lorettasalon@email.cz
+420 595 046 672


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha