G2 Reality Zlín: prodej nemovitostí, pronájem i rekonstrukce

Hledáte nové bydlení? Najdeme vám vhodnou lokalitu, poradíme a pomůžeme rovněž s vyřízením hypotéky. Jsme totiž zlínská realitní kancelář G2 Reality, s.r.o., která zajišťuje tradiční realitní služby pro kupující i prodávající. Vykupujeme nemovitosti, zprostředkujeme prodej nemovitostí i jejich pronájem a postaráme se také o rekonstrukce. Naše služby využijete v celém Zlínském kraji.

Prodej i pronájem nemovitostí

Prodej nemovitostí a jejich rekonstrukce

Nákup nemovitosti je životní rozhodování, proto je důležité jej nepodcenit a svěřit odborníkům, jako je naše realitní kancelář G2 Reality. Postaráme se o vše potřebné. Pomůžeme vám vybrat vhodnou nemovitost, provedeme prohlídku nemovitosti, upozorníme vás na případné problémy a poskytneme jejich řešení. Poradíme vám s financováním a postaráme se také o tvorbu smluv ve spolupráci se zkušenými právníky.

Zkrátka uděláme vše pro to, abyste získali svůj vytoužený domov. Provedeme také rekonstrukce za bezkonkurenční ceny a pomůžeme vám zajistit stěhování. Důležitá je pro nás kvalita našich služeb a lidský přístup. Pokud nákup nemovitosti nevyjde, samozřejmostí je vrácení rezervačního poplatku.

Prodej a pronájem nemovitostí Zlín


Výkup a prodej nemovitostí

Služby poskytujeme také všem, kdo chtějí svou nemovitost prodat. Vykoupíme jakoukoli nemovitost, a to i v případě, že je zadlužená nebo s exekucí. Výkup rodinných domů a bytů provádíme až za 120 % odhadu tržní ceny. Zařídíme veškeré právní služby spojené s výkupem nemovitostí.

Pomůžeme vám prodat vaši nemovitost za pro vás co nejvýhodnějších podmínek. Postaráme se také o pronájem nemovitostí.

G2 Reality: výkup, prodej a pronájem nemovitostíVydáno 06.01.2017
142 Zhlédnutí
Topováno 27.07.2017
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA G2 Rekonstrukce s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
G2 Rekonstrukce s.r.o.
g2rekonstrukce.cz
Adresa

Adresa

Třída T. Bati 1545
Zlín 760 01

guryca@g2reality.cz
+420 776 797 007


Najdete nás také zde:

Facebookg2reality.czARES
captcha