G2 Reality Zlín: prodej nemovitostí, pronájem i rekonstrukce

Hledáte nové bydlení? Najdeme vám vhodnou lokalitu, poradíme a pomůžeme rovněž s vyřízením hypotéky. Jsme totiž zlínská realitní kancelář G2 Reality, s.r.o., která zajišťuje tradiční realitní služby pro kupující i prodávající. Vykupujeme nemovitosti, zprostředkujeme prodej nemovitostí i jejich pronájem a postaráme se také o rekonstrukce. Naše služby využijete v celém Zlínském kraji.

Prodej i pronájem nemovitostí

Prodej nemovitostí a jejich rekonstrukce

Nákup nemovitosti je životní rozhodování, proto je důležité jej nepodcenit a svěřit odborníkům, jako je naše realitní kancelář G2 Reality. Postaráme se o vše potřebné. Pomůžeme vám vybrat vhodnou nemovitost, provedeme prohlídku nemovitosti, upozorníme vás na případné problémy a poskytneme jejich řešení. Poradíme vám s financováním a postaráme se také o tvorbu smluv ve spolupráci se zkušenými právníky.

Zkrátka uděláme vše pro to, abyste získali svůj vytoužený domov. Provedeme také rekonstrukce za bezkonkurenční ceny a pomůžeme vám zajistit stěhování. Důležitá je pro nás kvalita našich služeb a lidský přístup. Pokud nákup nemovitosti nevyjde, samozřejmostí je vrácení rezervačního poplatku.

Prodej a pronájem nemovitostí Zlín


Výkup a prodej nemovitostí

Služby poskytujeme také všem, kdo chtějí svou nemovitost prodat. Vykoupíme jakoukoli nemovitost, a to i v případě, že je zadlužená nebo s exekucí. Výkup rodinných domů a bytů provádíme až za 120 % odhadu tržní ceny. Zařídíme veškeré právní služby spojené s výkupem nemovitostí.

Pomůžeme vám prodat vaši nemovitost za pro vás co nejvýhodnějších podmínek. Postaráme se také o pronájem nemovitostí.

G2 Reality: výkup, prodej a pronájem nemovitostíVydáno 06.01.2017
136 Zhlédnutí
Topováno 27.07.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA G2 Rekonstrukce s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
G2 Rekonstrukce s.r.o.
www.g2rekonstrukce.cz
Adresa

Adresa

Třída T. Bati 1545
Zlín 760 01

guryca@g2reality.cz
+420 776 797 007


Najdete nás také zde:

Facebookwww.g2reality.czARES
captcha