Jezírko Servis
Tomáš ČervinkaBydlení uprostřed přírody? Mobilní domy a zahradní jezírka od firmy Jezírko Servis

Zahradní jezírka ozdobí každou zahradu a dotáhnou její vzhled k dokonalosti. Koupací jezírka, jezírka okrasná i pro chov ryb realizuje firma Jezírko Servis Uherské Hradiště, která se zabývá zahradní architekturou. Zajistíme také údržbu a servis jezírek. Kromě toho také stavíme mobilní domy. Působíme ve Zlínském a Jihomoravském kraji.

koupací jezírko ozdobí každou zahradu

Mobilní domy = bydlení uprostřed přírody

Máte rádi přírodu a chcete bydlet v souladu s ní? Potřebujete rychlé bydlení bez finanční zátěže? O realizaci vašeho snu o bydlení uprostřed přírody se postará firma Jezírko Servis. Stavíme totiž mobilní domy, které jsou krásným a levným bydlením v přírodě, lze je financovat i z jednoho příjmu. Poskytujeme také konzultace, abychom vám poradili, jak zrealizovat levné bydlení v přírodě.

Jezírko Servis Uherské Hradiště: mobilní domy v přírodě


Víme, jak vytvořit zahradní jezírka

Kromě samotného bydlení doladíme k dokonalosti i jeho okolí. Líbila by se vám zahrada s letní kuchyní a posezením, ve které nechybí pec na pečení chleba nebo třeba prostor na grilování? Obraťte se na nás a my se o vše postaráme. Součástí takové zahrady jsou také zahradní jezírka, ať už na okrasu nebo chov ryb. Vytváříme rovněž koupací jezírka.

Zkrátka zajistíme kompletní realizaci bydlení a zahrady tak, abychom splnili vaše přání o bydlení uprostřed přírody.

Toužíte po zahradním jezírku? Kontaktujte nás!
FIREMNÍ ČLÁNKY


Zahrada, kde se budete cítit jako v ráji

Zahrada, kde se budete cítit jako v ráji

Zahradní jezírko s vodopádem nebo koutek, ve kterém by se daly na grilu připravovat voňavé dobroty. A co vlastní zelenina ze zahrádky? To vše není problém mít. Stačí se obrátit na někoho, pro koho je zahradní architektura srdeční záležitostí.

Vydáno 22.06.2018Vydáno 29.11.2016
711 Zhlédnutí
Topováno 01.04.2019