Michal Pavlík
Truhlářství Praha 10

Vydáno 30.11.2016
101 Zhlédnutí
Topováno 03.07.2017

Jakýkoliv nábytek na míru vám vyrobí rodinná firma Michal Pavlík s dlouholetou tradicí

Máte představu, jak by měl váš nábytek vypadat, ale doposud jste na něj nikde nenarazili? Nezoufejte a obraťte se na firmu Michal Pavlík, která se v této oblasti pohybuje už více než 20 let. Na zakázku vám vyrobíme jednotlivé typy nábytku – od nábytku do obývacího pokoje, přes kuchyně až po nábytek do dětského pokoje. Všechen nábytek je navíc vyráběn z kvalitních materiálů, díky čemuž je zajištěná dlouhá životnost a jedinečný design.

Vyrábíme nábytek na míru

Nábytek na míru s vámi vybere zkušený architekt

Naší hlavní činnosti je zakázková výroba nábytku. Pro naše zákazníky se snažíme dělat opravdu maximum. Nejprve si s námi domluvíte osobní schůzku, na které probereme vše podstatné. Poté předáme vaše požadavky architektům, kteří se postarají o vše důležité. A až bude nábytek hotový, společně se domluvíme na tom, zda budete chtít nábytek na míru dovést a nainstalovat či nikoli. Obrátit se na nás můžete i v případě, že nemáte jasnou představu o budoucím nábytku nebo zařízení interiéru. Nabídneme vám služby našich architektů, kteří vám ochotně navrhnou interiér dle vašich snů a požadavků.

Nábytek na míru vyrábíme z kvalitních materiálů


Obývací pokoje, kuchyně, ale i dětské pokoje

Máme zkušenosti s výrobou nábytku na míru do obývacích pokojů, kuchyní a dětských pokojů. U obývacích pokojů vždy dbáme na to, aby místnost nevypadala přeplácaně. V kuchyních zase chceme, aby se tam kuchaři cítili jako ve svém království. V dětských pokojích si naopak dáváme pozor na to, aby byl pokoj nadčasový a nebyla ho potřeba s rostoucím věkem dítěte stále měnit. Do všech místností vám dokonce navrhneme i rozmístění nábytku a pomůžeme vám vhodně zvolit barvu a materiál.

Podívejte se na ukázky nábytku na míru


Poradíme si i s nábytkem do firem a školských zařízení

Hledáte vhodný nábytek do firem a škol? I v tomto případě se na nás nebojte obrátit. Dokážeme vybavit konferenční místnosti, specializované učebny. Mimo nábytku také vyrábíme ochranné kryty do tříd a tělocvičen, kde je potřeba dbát na bezpečí našich nejmenších.

Nevíte si rady? Navštivte nás – Praha 10 – Uhříněves