Jakýkoliv nábytek na míru vám vyrobí rodinná firma Michal Pavlík s dlouholetou tradicí

Máte představu, jak by měl váš nábytek vypadat, ale doposud jste na něj nikde nenarazili? Nezoufejte a obraťte se na firmu Michal Pavlík, která se v této oblasti pohybuje už více než 20 let. Na zakázku vám vyrobíme jednotlivé typy nábytku – od nábytku do obývacího pokoje, přes kuchyně až po nábytek do dětského pokoje. Všechen nábytek je navíc vyráběn z kvalitních materiálů, díky čemuž je zajištěná dlouhá životnost a jedinečný design.

Vyrábíme nábytek na míru

Nábytek na míru s vámi vybere zkušený architekt

Naší hlavní činnosti je zakázková výroba nábytku. Pro naše zákazníky se snažíme dělat opravdu maximum. Nejprve si s námi domluvíte osobní schůzku, na které probereme vše podstatné. Poté předáme vaše požadavky architektům, kteří se postarají o vše důležité. A až bude nábytek hotový, společně se domluvíme na tom, zda budete chtít nábytek na míru dovést a nainstalovat či nikoli.

Obrátit se na nás můžete i v případě, že nemáte jasnou představu o budoucím nábytku nebo zařízení interiéru. Nabídneme vám služby našich architektů, kteří vám ochotně navrhnou interiér dle vašich snů a požadavků.

Nábytek na míru vyrábíme z kvalitních materiálů


Obývací pokoje, kuchyně, ale i dětské pokoje

Máme zkušenosti s výrobou nábytku na míru do obývacích pokojů, kuchyní a dětských pokojů. U obývacích pokojů vždy dbáme na to, aby místnost nevypadala přeplácaně. V kuchyních zase chceme, aby se tam kuchaři cítili jako ve svém království. V dětských pokojích si naopak dáváme pozor na to, aby byl pokoj nadčasový a nebyla ho potřeba s rostoucím věkem dítěte stále měnit. Do všech místností vám dokonce navrhneme i rozmístění nábytku a pomůžeme vám vhodně zvolit barvu a materiál.

Podívejte se na ukázky nábytku na míru


Poradíme si i s nábytkem do firem a školských zařízení

Hledáte vhodný nábytek do firem a škol? I v tomto případě se na nás nebojte obrátit. Dokážeme vybavit konferenční místnosti, specializované učebny. Mimo nábytku také vyrábíme ochranné kryty do tříd a tělocvičen, kde je potřeba dbát na bezpečí našich nejmenších.

Nevíte si rady? Navštivte nás – Praha 10 – UhříněvesVydáno 30.11.2016
90 Zhlédnutí
Topováno 03.07.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zakázková výroba nábytku pro kanceláře, showroomy i školy a školky

Zakázková výroba nábytku pro kanceláře, showroomy i školy a školky
Kanceláře, showroomy, ale i školy a školky. Jde o prostory, které jsou často koncipovány tak atypicky, že vyžadují individuální přístup. Do těchto prostorů se klasický sektorový nábytek zkrátka vždy nehodí. Rodinná firma Vašitruhláři.cz se specializuje právě na zakázkovou výrobu kancelářského ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Michal Pavlík Truhlářství Praha 10
WEBOVÁ STRÁNKA
Michal Pavlík
www.vasitruhlari.cz
Adresa

Adresa

Františka Diviše 585
Praha 10 149 00

michal@vasitruhlari.cz
+420 777 603 865


Najdete nás také zde:

ARES
captcha