Durélis desky - kvalitní náhrada OSB desek za příznivou cenu

PROŘEZ spol. s r.o.

Durélis desky - kvalitní náhrada OSB desek za příznivou cenu

Prodej dřeva Prostějov: Stavební řezivo i jiný kvalitní dřevomateriál

Sháníte dřevěné lišty, obkladové palubky, palety nebo jiné stavební řezivo pro výrobu pergoly, opravu střechy či renovaci podlah? Obraťte se na prostějovskou společnost PROŘEZ, která se specializuje na prodej dřeva a dřevomateriálu pro různá využití.

Potřebujete kvalitní řezivo pro různá využití? Obraťte se na společnost PROŘEZ Prostějov.

Úpravy a prodej dřeva pro vaši stavbu

Firma PROŘEZ vyrábí a prodává stavební řezivo, jako jsou střešní latě, dřevěné lišty, obkladové palubky, dřevěné palety, fošny, přířezy, překližky, OSB desky, sololit a další.

Seženete zde i krásné a kvalitní hoblované dřevo na stavbu altánů, pergol, plotů, podlah s dalších objektů, kde je třeba dbát na vzhled materiálu. Samozřejmostí je i prodej odpovídajícího a pro dřevo vhodného spojovacího materiálu. Součástí služeb firmy je také profesionální impregnace či tepelné ošetření řeziva.

Prodej dřeva, Prostějov


Stavební řezivo z kvalitních zdrojů

Firma PROŘEZ je specialistou v oblasti prodeje dřeva a stavebního řeziva již léta. Za dobu svého působení získala nejen řadu spokojených zákazníků, ale i zkušeností. Díky tomu klientům poskytuje ověřené služby na vysoké úrovni a za přijatelné ceny.

Stavební materiál je možno objednat i na zakázku v požadovaném množství a rozměrech. Společnost zaručuje profesionální zpracování a ošetření dřeva dle daného účelu. Problémem není ani výroba a prodej dřeva atypických rozměrů.

Stavební řezivoVydáno 06.12.2016
716 Zhlédnutí
Topováno 19.08.2020
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PROŘEZ spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PROŘEZ spol. s r.o.
prorez.cz
Adresa

Adresa

Vrahovická 4302
Prostějov 796 01

obchod@prorez.cz
+420 582 332 598


Najdete nás také zde:

ARES
captcha