Revize a servis plynových zařízení byste neměli zaměňovat

Pokud je ve vašem domě topení či ohřev vody na plyn, jisto jistě vás nemine revize plynového zařízení. K tomu však musíte sehnat spolehlivou firmu. Ne každá společnost, která poskytuje servis plynových kotlů, je schopna provést i jejich revizi. Pro klidný a bezproblémový chod vašeho kotle je však potřeba zajistit mu obojí.

Revize plynových kotlů, montáže topení

Revize plynových zařízení má přísná pravidla

Je nutné uvědomit si rozdíl mezi servisem a revizí. Servis plynových kotlů obsahuje běžnou údržbu, čištění, seřízení či opravy kotle. Tyto činnosti poskytují smluvní servisy samotných výrobců kotlů. Pokud jde však o revize plynových zařízení, jedná se o úkon, na který firma potřebuje speciální osvědčení od Technické inspekce České republiky - TIČR. Jelikož společnost Jan Carbol tímto osvědčením disponuje, můžete jí revizi svého plynového zařízení svěřit bez starostí. Dle vyhlášky 85/78, § 7 je nutno zajistit revizi v tříletých periodách od uvedení plynového zařízení do provozu.

Při revizi kotlů zkušený profesionál posoudí jeho bezpečnost a provozuschopnost, a to od hlavního uzávěru, přes rozvod až po samotný spotřebič.

Revize plynových zařízení, Frýdek-Místek


Montáž i revize plynového zařízení od zkušených odborníků

Společnost Jan Carbol poskytuje služby v oblasti topení, vody a plynu již řadu let. Provádí nejen revize plynových zařízení, ale i jejich montáže. Zabývá se také montážemi veškerých topných systémů, výměnou topných těles a čerpadel, vodoinstalací a dalšími činnostmi.

Stejně jako servis plynových kotlů, tak i revize plynových zařízení se však nevyplatí nechávat až na poslední chvíli, tedy na začátek topné sezóny. V tomto období bývají firmy značně vytížené a mohlo by se stát, že k vám nestihnou přijet tehdy, kdy potřebujete. Domlouvejte si tedy tyto úkony zavčasu a získejte jistotu nejen kvalitně, ale i včasně odvedené práce i vaší spokojenosti.

Montáž a revize plynových zařízení - Jan Carbol, Frýdek-MístekVydáno 06.12.2016
275 Zhlédnutí
Topováno 03.10.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Jan Carbol
WEBOVÁ STRÁNKA
Jan Carbol
www.carbolj.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Oděvy - doplňky
Adresa

Adresa

Sokolská 1347
Frýdek-Místek 738 01

jancarbol@seznam.cz
+420 558 627 527


Najdete nás také zde:

ARES
captcha