Program AW Caesar 8 vám zajistí perfektní plánování IT

Chcete si usnadnit řízení a plánování ITSM procesů? V současné době je přehled o instalovaných programech na vašich počítačích a serverech nezbytný. Se zvýšením ochrany a bezpečnosti vašich počítačů vám pomůže a poradí ostravská firma Free RW-Soft s nejnovější verzi jejich programu AW Caesar 8.

AW Caesar 8 zaručuje kompletní přehled o vašich uživatelích

Nové uživatelské rozhraní Caesar 8 výrazně zrychlí vaši práci

S programem AW Caesar 8 získáte přehledné uživatelské rozhraní přes webový prohlížeč. Můžete data operativně aktualizovat a pracovat s nimi kdykoliv a odkudkoliv. Ušetříte si tak čas na skutečné řízení a plánování procesů IT.
Poslední verze také přichází s novým způsobem licencování, který zahrnuje virtuální PC, virtuální licence, časové licencování v cloudu i licence na zařízení. Můžete sledovat platnost všech licencí a potřebné finanční prostředky v jednotlivých časových obdobích.

Možnost ukázkové demo verze programu pro plánování IT


Řízení ITSM přesně podle bezpečnostních norem ISO 27000

Své počítače byste měli chránit nejen proti útokům zvenčí, ale i před nekázní vlastních uživatelů. Přesná data AW Caesar 8 vám pomohou při kontrole a řízení dodržovat bezpečnost podle norem ISO 27000 a 27001. Kvalitu nástroje vám mohou zaručit firmy z celé České republiky, včetně státních institucí, jako jsou Kriminalistický ústav Praha nebo České Dráhy.

Osobní předvedení programu pro řízení ITSM


Pořádek v licencích s Caesar 8

Zavedení SAM (Software Asset Management) ISO/IEC 19770-1 ochrání vedení společnosti před možnými finančními a trestními postihy. Mít pořádek v oblasti licencí se vám vyplatí - už se nebudete muset bát častých kontrol výrobců softwaru.

Ceník programu Caesar 8Vydáno 02.01.2017
91 Zhlédnutí
Topováno 18.07.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Informační bezpečnost - školení

Informační bezpečnost - školení
Naše pracovní a osobní životy se staly nedílnou součástí tohoto digitálního světa. Zadáváme informace, otevíráme nebezpečné emaily, platíme kreditními kartami a budujeme si nebezpečné závislosti. Uživatelé si často neuvědomují, jak narušitelná, zneužitelná a lehce dostupná data v tomto světě jsou. ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Free RW Soft, v.o.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Free RW Soft, v.o.s.
www.awcaesar.cz
Adresa

Adresa

Tilschové 12
Ostrava-Mariánské Hory 709 00

obchod@awcaesar.cz
+420 596 622 586


Najdete nás také zde:

ARES
captcha