Naše společnost uvedla na trh roštový kontejner, který má mnohostranné využití.

Nejvíce je využíván jako trvanlivý, estetický a praktický kompostér. Jeho používání je naprosto jednoduché a umožňuje založit a zpracovávat kompost tradičním způsobem. Životnost kontejneru je přibližně 20 let a my na tento výrobek poskytujeme záruku 7 let. Ale ani po 20 letech není potřeba kompostér vyhodit. Stačí ho nechat otryskat, pak znovu pozinkovat a bude sloužit dalších 20 let. A pokud skutečně doslouží, je recyklace ekologickým řešením. Jeho složení nebo rozložení zabere dvěma lidem max. 30 minut a potřebujete k tomu jen pracovní rukavice.

Roštový kontejner od firmy Kytulava

Koupě kompostéru se Vám finančně opravdu vyplatí

Cena nejžádanějšího 100 cm vysokého dvoukomorového kompostéru se pohybuje i s dopravou po celé ČR včetně DPH okolo 7 700,- Kč. To je průměrná cena mobilního telefonu, který Vám vydrží možná tři roky. Při životnosti kompostéru 20 let, Vás stojí jeden rok užívání 385,- Kč. Za rok můžete vyprodukovat cca 800 l kompostu to je 0,48 Kč/litr. Obchodní cena kompostu se pohybuje 90-136 Kč/ 50 l a i když budu počítat jen 50 Kč, tak za litr zaplatíte 1,- Kč. To je více jak dvakrát tolik.


Originál je jen jeden, a ten máme od roku 2014 chráněný průmyslovým vzorem

Jistě znáte rozdíl v chuti ovoce nebo zeleniny čerstvě sklizené ze zahrady a koupeného v obchodě. Kvalitní kompost má proto v pěstitelské práci své nezastupitelné místo. Máte-li zahradu je kompostér vítaným pomocníkem.

Na trhu se objevily podobné typy kompostéru, ale náš výrobek je od roku 2014 chráněn průmyslovým vzorem.


Roštový kontejner s neomezeným použitím - poslouží pro kompost i jako příkrmiště

Náš roštový kontejner může být použitý také jako krmidlo-příkrmiště. Do komory je možné vložit např. balík sena a skot, koně nebo ovce seno neznehodnotí zašlapáním. Do kontejneru sestaveného z 5 polí lze vložit balík sena o průměru 1,3 m. Při nutnosti uskladnění např. v zimě nebo při přepravě zabere ve složeném stavu prostor 100 x 80 x 13 cm a jedno pole váží asi 15 kg.

Cena tohoto kontejneru, výšky 80 cm se pohybuje i s dopravou po celé ČR včetně DPH okolo 5 010,- Kč.

Možností využití našeho kontejneru je ale daleko více. Může sloužit jako ohrazení, skladovací box např. pro štěpku nebo dřevěnou drť nebo ohrada pro drobná zvířata.Vydáno 03.01.2017
494 Zhlédnutí
Topováno 19.04.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Roštové kontejnery nabízí využití jako kompostéry, krmidla či skladovací boxy

Roštové kontejnery nabízí využití jako kompostéry, krmidla či skladovací boxy
Roštový kontejner se skládá z jednotlivých polí, ty jsou vzájemně spojené pomocí háků. Jde o jednoduchou konstrukci, jež najde využití v mnoha oblastech. Nejčastěji se kontejner používá jako kompostér, krmidlo či skladovací box, díky své variabilitě a jednoduchosti je možné jej použít i pro jiné ...
PODSTRÁNKY

Podlahové rošty

Podlahové rošty
Svařované a presované podlahové rošty – poradenství, návrh, výroba, dodání

Schodišťové stupně, doplňky k roštům

Schodišťové stupně, doplňky k roštům
Úchyty a připevnění k podlahovým roštům, schodišťové stupně, žebříkové příčky

Výroba keramiky

Výroba keramiky
Zakázková výroba užitné, okrasné a zahradní keramiky podle přání zákazníka
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kytulava s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Kytulava s.r.o.
www.kytulava.cz
Adresa

Adresa

Štramberská 515/45
Ostrava - Vítkovice 703 00

info@kytulava.cz
+420 596 730 730


Najdete nás také zde:

InstagramARES
captcha