ISMM Production: Svařování a výroba strojních dílů na zakázku

Zakázková výroba strojních dílů, svařování, prášková lakovna, díly pro automotive. To všechno zajišťuje firma ISMM Production se sídlem v Ostravě. Zárukou úspěšné realizace různých výrobních projektů je tým profesionálů ve výrobních závodech i dlouhodobě budovaná struktura dodavatelů. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům, pro které jsme zárukou dobré ceny, kvality, spolehlivosti i seriózní komunikace.

Naše prášková lakovna patří mezi nejmodernější v republice

Svařování a výroba strojních dílů

Hlavní činností, na kterou se soustředíme, je zakázková výroba strojních dílů zejména pro zemědělskou techniku. Výrobu zaměřujeme na svařování částí zemědělských strojů včetně povrchové úpravy a montáže do komplexních celků. Zákazníkům v zemědělském sektoru tak dodáváme kompletní sestavy i jednotlivé strojní komponenty.

Jsme subdodavatelem nejvýznamnějších evropských výrobců zemědělské techniky, jako jsou společnosti LEMKEN, Pöttinger Deutschland, HORSCH LEEB Application Systems či HORSCH Maschinen. Zabýváme se také svařováním komponentů pro oblast manipulační techniky.

Svařování a výroba strojních dílů pro zemědělství


Prášková lakovna, díly pro automotive

Součástí výrobního závodu Štítina, který patří k našim největším, je od roku 2015 prášková lakovna. Je jednou z nejmodernějších a největších v České republice. Znamená pro nás špičkovou technologii povrchových úprav. K dispozici jsou zde tři na sobě nezávislé technologie, a to kontinuální prášková lakovna, komorová prášková lakovna a malá ruční stříkací kabina s vypalovací pecí.

Zabýváme se také výrobou různých druhů funkčních jednotek podle specifických požadavků automobilového průmyslu.

Prášková lakovna pro špičkové povrchové úpravyVydáno 07.04.2017
89 Zhlédnutí
Topováno 13.06.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ISMM Production & Business Cooperation s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ISMM Production & Business Cooperation s.r.o.
www.ismm.cz
Adresa

Adresa

Pražákova 218/7
Ostrava-Mariánské Hory 709 00

info@ismm.cz
+420 596 113 910


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha