Střechy ROGAT s.r.o.: Pokrývačství, klempířství i tesařství

Hledáte skutečné odborníky na střechy? Obraťte se na společnost ROGAT s.r.o. z Uherského Hradiště. Mezi námi poskytované služby patří tesařství, klempířství a pokrývačství. Poradíme si s jakýmkoliv typem střechy na nejrůznějších stavbách, postaráme se také o rekonstrukce stávajícího zastřešení.

Zvládáme rekonstrukce i realizaci nových střech

Certifikovaná firma pro pokrývačské, klempířské a tesařské práce

Díky více než dvacetiletým zkušenostem s realizací střešních konstrukcí jsme profesionálním dodavatelem komplexních služeb v oblasti pokrývačských, klempířských, tesařských a stavebních prací. Abychom mohli zajišťovat skutečně ty nejlepší služby, dbáme na odbornost našich zaměstnanců. Pravidelně je školíme a seznamujeme s aplikačním materiálem. Pro odbornou způsobilost mají certifikáty (Dektrade, Zelená úsporám) a umí aplikovat nejnovější materiály. Zárukou kvality je také naše členství v Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů.

Tesařství, klempířství a pokrývačství


Nové střechy i rekonstrukce stávajícího zastřešení

Jsme odborníky na práce na všech střešních konstrukcích soukromých, veřejných i historických budov. Zajistíme celkovou realizaci nových střech i rekonstrukce stávajícího zastřešení, kterým zvýšíme komfort při užívání objektu. Poskytujeme veškeré služby od vytvoření projektu přes vizualizaci až po jeho realizaci na klíč.

Chcete-li střechu od profesionálů, využijte našich služeb!

ROGAT s.r.o.: nové střechy i rekonstrukceVydáno 17.01.2017
55 Zhlédnutí
Topováno 16.05.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Tesařské, klempířské a pokrývačské práce od ROGAT jsou sázkou na jistotu

Tesařské, klempířské a pokrývačské práce od ROGAT jsou sázkou na jistotu
Budete-li v okolí Uherského Hradiště hledat firmu se střechařskou specializací, pak bezpochyby narazíte na Rogat, s. r. o. Nejde o žádného nováčka, historie firmy začíná v 90. letech minulého století a za více než dvacet let se vyprofilovala v profesionálního dodavatele komplexních služeb v oblasti ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ROGAT s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ROGAT s.r.o.
www.rogat.cz
Adresa

Adresa

Rybářská 154
Uherské Hradiště - Rybárny 686 01

seda@rogat.cz
+420 606 063 555


Najdete nás také zde:

ARES
captcha