Ekosys, s.r.o.

Hydraulické pohony strojírenských zařízení pro použití s vysokými silami

Ekosys, s.r.o.Hydraulika, projektování i servis a náhradní díly. To vše zajišťuje Ekosys

Hledáte firmu, která vyrábí hydraulická zařízení? Obraťte se na společnost Ekosys, s.r.o.! Soustředíme se na projektování, výrobu a montáž, ale zajistíme i servis hydrauliky a pneumatiky. Dodáváme také náhradní díly pro strojírenský průmysl, zejména v oblasti hydraulických a pneumatických zařízení.

Zajišťujeme servis a náhradní díly nejvyšší kvality

Hydraulika a pneumatika Ekosys

Díky našemu řešení hydrauliky a pneumatiky budou vaše stroje vykonávat svou činnost přesně podle vašich požadavků, neúnavně a precizně. Všem zákazníkům poskytujeme individuální řešení od komplexních hydraulických agregátů přes filtrační jednotky až po náhrady částí hydraulických obvodů, které již například nelze realizovat náhradní dodávkou od původního výrobce, nebo se jedná o části, které nevyhovují stávajícím požadavkům na funkci.

Řešení hydrauliky a pneumatiky na míru


Projektování, servis, poradenství i náhradní díly

Kromě realizace hydrauliky a pneumatiky se zabýváme projektovou činností. Postaráme se například o upgrade zastaralého řešení pomocí nových prvků dle původní projektové dokumentace, případně i bez ní. Zajistíme také servis a vyřešíme veškeré problémy, se kterými se vaše hydraulika či pneumatika potýká. Součástí našich služeb je i poradenství dle vašich požadavků nebo školení pracovníků údržby. Najdete u nás také široký sortiment náhradních dílů od renomovaných výrobců za zajímavé ceny. Pomůžeme vám vybrat vhodné náhradní díly a jejich alternativy i v případě, že již nejsou od výrobce k dispozici.

Návrhy, technické řešení, realizaci hydrauliky i její servis a starosti o náhradní díly nechte na nás!

Ekosys: hydraulika, servis i náhradní díly

Vydáno 27.01.2017
107 Zhlédnutí
Topováno 22.08.2018