Náhradní díly pro hydraulické, pneumatické zařízení - strojírenský průmysl

Ekosys, s.r.o.

Náhradní díly pro hydraulické, pneumatické zařízení - strojírenský průmysl

Hydraulika, projektování i servis a náhradní díly. To vše zajišťuje Ekosys

Hledáte firmu, která vyrábí hydraulická zařízení? Obraťte se na společnost Ekosys, s.r.o.! Soustředíme se na projektování, výrobu a montáž, ale zajistíme i servis hydrauliky a pneumatiky. Dodáváme také náhradní díly pro strojírenský průmysl, zejména v oblasti hydraulických a pneumatických zařízení.

Zajišťujeme servis a náhradní díly nejvyšší kvality

Hydraulika a pneumatika Ekosys

Díky našemu řešení hydrauliky a pneumatiky budou vaše stroje vykonávat svou činnost přesně podle vašich požadavků, neúnavně a precizně. Všem zákazníkům poskytujeme individuální řešení od komplexních hydraulických agregátů přes filtrační jednotky až po náhrady částí hydraulických obvodů, které již například nelze realizovat náhradní dodávkou od původního výrobce, nebo se jedná o části, které nevyhovují stávajícím požadavkům na funkci.

Řešení hydrauliky a pneumatiky na míru


Projektování, servis, poradenství i náhradní díly

Kromě realizace hydrauliky a pneumatiky se zabýváme projektovou činností. Postaráme se například o upgrade zastaralého řešení pomocí nových prvků dle původní projektové dokumentace, případně i bez ní. Zajistíme také servis a vyřešíme veškeré problémy, se kterými se vaše hydraulika či pneumatika potýká. Součástí našich služeb je i poradenství dle vašich požadavků nebo školení pracovníků údržby. Najdete u nás také široký sortiment náhradních dílů od renomovaných výrobců za zajímavé ceny. Pomůžeme vám vybrat vhodné náhradní díly a jejich alternativy i v případě, že již nejsou od výrobce k dispozici.

Návrhy, technické řešení, realizaci hydrauliky i její servis a starosti o náhradní díly nechte na nás!

Ekosys: hydraulika, servis i náhradní dílyVydáno 27.01.2017
141 Zhlédnutí
Topováno 13.11.2020
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ekosys, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ekosys, s.r.o.
www.ekosys-ostrava.cz
Adresa

Adresa

Daliborova 432/3
Ostrava-Mariánské Hory 709 00

office@ekosys-ostrava.cz
+420 596 638 877


Najdete nás také zde:

ARES
captcha