Ověřené pokladní systémy připravené na EET a registrační pokladny pro restaurace i prodejny

Spolehlivost, tradice a kvalita za příznivou cenu. Na obchodní a pokladní systémy od APLS Zlín se mohou spokojení zákazníci spolehnout už 25 let. Pokladní systémy WinApls a7 a pokladny vybavené pro elektronickou evidenci služeb EET instalují pracovníci firmy do veškerých provozů – od restaurací a vinoték po maloobchody a velkoobchody – už od 890 korun.

Dodáváme pokladní systémy pro EET za výhodné ceny

Kontrola skladu a propojení s e-shopem díky spolehlivému pokladnímu systému

Díky obchodnímu a pokladnímu systému od APLS Zlín budete mít ve vašem maloobchodním i velkoobchodním provozu vždy přehled o stavu zboží ve skladu i jeho pohybu mezi prodejnami. K prodeji budete moci použít čárové kódy nebo propojit pokladny s váhami, všechny funkce navíc zůstanou plně funkční i v offline režimu. Spolehlivé propojení pokladního systému s e-shopem zase zajistí aktuálnost údajů díky odbavení internetových objednávek přímo z pokladního systému.

Pokladní systémy vhodné pro EET


Registrační pokladny a splnění povinnosti EET pro obchody, restaurace či vinotéky

Od března 2017 bude povinnost evidovat veškeré tržby na finanční správě platit nejen pro restaurační provozy, ale i pro všechny maloobchodní a velkoobchodní prodejny. Jejich provozovatelům se proto už teď vyplatí pořídit pokladní systémy podporující EET.

Právě takovým systémem je i WinApls a7 od APLS Zlín. Software pokladního systému EET si můžete do maloobchodního i vekoobchodního provozu za příznivé ceny zakoupit nebo měsíčně pronajmout.

Firma APLS Zlín dodává také pokladní systémy a registrační pokladny pro restaurace, bary či vinotéky. Díky nim můžete rozpracovat účty podle míst nebo umožnit vašim zákazníkům částečnou úhradu účtu.

Výběr obchodních a pokladních systémů za příznivé cenyVydáno 30.01.2017
91 Zhlédnutí
Topováno 02.08.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA APLS spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
APLS spol. s r.o.
www.apls.cz
Adresa

Adresa

Vršava I 495
Zlín 760 01

info@apls.cz
+420 577 009 811


Najdete nás také zde:

ARES
captcha