Vodo topo plyn Chrastina
www.vodo-topo-chrastina.czVýměna starého kotle za plynový kondenzační kotel snadno a rychle

Už je to víc než rok, co české firmy přestaly pro domovský trh vyrábět klasické atmosférické kotle. Na podzim roku 2015 to nařídila evropská směrnice, která s klasickými atmosférickými kotly od té doby už vůbec nepočítá. Pokud se tedy atmosférický kotel rozbije, není jiná cesta, než ho nahradit novým kondenzačním. A právě na jejich výměnu se specializuje společnost Vodo topo plyn Richard Chrastina.

Jednoduchá výměna kotle

Máte doma starý atmosférický kotel, který se vám porouchal? Váš problém snadno vyřeší zlínská firma Richarda Chrastiny. Zajistíme kompletní výměnu starého kotle za moderní plynový kondenzační kotel. Starý kotel odmontujeme, zajistíme jeho likvidaci a bezpečně ho nahradíme novým ekologickým kotlem. Klienti navíc mají vždy přehled o všech našich krocích a pochvalují si také vzájemnou komunikaci. Samozřejmostí bude i komplexní zaškolení a vysvětlení, jak nový kotel používat.

Výměna kotle nemusí být noční můra


Vodo topo plyn Richard Chrastina

Plynový kondenzační kotel má oproti starým modelům hned několik výhod. Má vyšší účinnost než atmosférický kotel, a to až o čtvrtinu. Dále spotřebuje méně plynu, čímž podporuje úsporu peněz. Navíc je moderní a ekologický. Dosloužení starého kotle proto můžete brát jako novou příležitost pro svou moderní domácnost. Pro výměnu kotle, informace nebo poradenství nás neváhejte kontaktovat, budeme se těšit.

Pro služby vodo topo plyn nás kontaktujte
Vydáno 20.02.2017
215 Zhlédnutí
Topováno 16.05.2018