LUSEK Ohňostroje
Lubomír Sekanina
Ohňostroje a zábavní pyrotechnika pro soukromé i firemní večírky

Plánujete rodinné oslavy, firemní večírky, svatbu či silvestrovskou party? Chcete ze své akce nezapomenutelnou událost? Dopřejte sobě i svým známým krásný a silný zážitek a pořiďte si pěkný ohňostroj. Společnost LUSEK Ohňostroje vám připraví ohňostroj malý, střední i velký.

Firma Lusek zajistí ohňostroje pro vaše večírky

Zábavní pyrotechnika od odborníků

Ohňostroj je slavnostní záležitost, kterou mají rádi děti i dospělí. Za jeho zvuku a třpytu totiž vznikají zážitky a pocity, na které se jen tak nezapomíná. Zábavní pyrotechnika se však nesmí podceňovat. Musí se s ní pracovat opatrně a dodržovat veškeré pokyny, aby nedošlo k úrazu či popáleninám. Ohňostroj byste vždy měli pořizovat u spolehlivé firmy, která zajistí bezproblémový průběh této atrakce. Jednou z takových firem je právě společnost LUSEK Ohňostroje.

LUSEK Ohňostroje – rodinné i firemní večírky budou hned zábavnější


Ohňostroj pozvedne akci o úroveň výš

Ať už pořádáte malou oslavu nebo velkou akci pro celou obec, firma LUSEK Ohňostroje vám dodá ohňostroj, který se hodí právě pro vás a perfektně odpovídá rázu vaší události. K dispozici jsou: - malé domácí ohňostroje (= sestavené sety na jedno zapálení, lze ovládat bez odborné asistence) - střední ohňostroje (= ohňostroje vhodné pro významnější události, nutná asistence vyškoleného odpalovače) - velké ohňostroje (= ohromné ohňostroje, vysokoletné efekty, nutná asistence vyškoleného odpalovače) Ceny ohňostrojů závisí na jejich délce, množství a druhu použité pyrotechniky.

Zábavní pyrotechnika pro každou příležitost

Vydáno 07.03.2017
80 Zhlédnutí
Topováno 13.09.2017