Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům

Efektivní regulace tepelných zařízení je velmi důležitá z hlediska finanční úspory. Každá firma by proto měla popřemýšlet nad investicí do moderních regulačních zařízeních, která se dokážou postarat o přenos informací mezi jednotlivými stanicemi a vyhodnocování informací z nich. S řízením teplárenských soustav Vám může pomoci zkušená společnost APPLIC s.r.o., která je jedničkou v oblasti průmyslové automatizace.

Regulace tepelných zařízení, dispečerské systémy, APPLIC spol. s r.o.

Promyšlené dispečerské systémy

Určitě si kladete otázku, jak celý tento systém vůbec funguje? Nejmodernějším způsobem je řízení pomocí dispečerských systémů, které dokáží díky tomu, že jsou spuštěné pouze na jednom jediném serveru, sbírat potřebné informace z jednotlivých stanic a vyhodnocovat je. Snadno se tak dozvíte, kde by se dala zvýšit úspora, co je z hlediska energetické náročnosti nevýhodné, a co je naopak v pořádku. Regulace a získávání informací bude díky dispečerským systémům hračka.

Regulace tepelných zařízení


Vhodné i pro podniky

Společnost APPLIC se zaměřuje taktéž na podniková řešení energetického hospodářství firem. Sbírat budete moci informace o teplu, chlazení, elektrické energii, plynech, tlakovém vzduchu a tak podobně. Díky možnosti online sledování podnikové energetiky budete mít neustále přehled o kvalitě dodávky energií, a to jak v komplexním měřítku, tak i na úrovni konkrétních výrobních strojů či linek.

Kontaktujte APPLIC pro více informací


Zkušenosti, reference a léta praxe

Společnost APPLIC se může pochlubit tím, že zajistila dispečerský systém i tak významným klientům, jako je například TIPSPORT Aréna Liberec, nebo Nemocnice Liberec a.s. Je tedy na čase, abyste se i Vy připojili ke spokojené klientele této firmy.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.applic.cz

Vydáno 21.03.2017
191 Zhlédnutí
Topováno 13.08.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Infračervený objektiv RONAR-SMITH pro jakékoli využití

Infračervený objektiv RONAR-SMITH pro jakékoli využití
Široký sortiment infračervených objektivů značky RONAR-SMITH nabízí společnost Applic s.r.o. z Liberce, která má více než desetiletou zkušenost se systémy strojového vidění v průmyslu. Od roku 2014 zastupuje na českém a slovenském trhu firmu Wavelength Opto-electronics, která infračervené objektivy ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA APPLIC spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
APPLIC spol. s r.o.
www.applic.cz
Adresa

Adresa

Puškinova 445
Liberec 460 08

maier@applic.cz
+420 737 526 942


Najdete nás také zde:

ARES
captcha