Dřevoprodej Jiří Hrůza: Stavebně truhlářská výroba a dřevo

Dřevoprodej Ostrava je dlouholetým dodavatelem dřeva určeného na stavební využití, ale také dodavatelem stavebních truhlářských výrobků. Kromě samotného prodeje můžete využít i odborné poradenství, díky kterému se naučíte dřevu rozumět, a stane se součástí vašeho prostředí. Největší výhodou je, že nemusíte nakupovat pouze přímo na prodejně v Ostravě, ale také přes eshop, který umožňuje nákup pro zákazníky z celé ČR.

Stavebně truhlářská výroba a dřevo

Služby, které vám usnadní možnosti využití dřeva

Oblast stavebního truhlářství zaujala na trhu pozici velice žádaného sortimentu a zákazníci si jej nemůžou vynachválit. Kromě odborného poradenství, které je zdarma, získáte i takový komfort, jakým je zapůjčení měřících přístrojů, impregnace dřeva, hoblování materiálu a dělení na převozní délku.

Stavební dřevo získá účel využití


Produkty ze dřeva, které dělají z interiéru domov

Stavební dřevo má mnoho funkcí. Můžete si nechat zhotovit schody na míru, saunu, originální plot a mnohé další. Takové palubky najdou využití jako podlaha nebo obklad. Dalším možným produktem jsou OSB desky, které jsou plošně lisované z velkoplošných třísek. Využít je můžete jako konstrukční materiál, na stěny a stropy, tesařské práce, a další.

Dřevo jako nestárnoucí materiál


Stavba ze dřeva půjde od ruky díky stavebnímu řezivu

Již si nemusíte lámat hlavu nad tím, jak postavíte pergolu, altánek, kryt na terasu nebo pro parkování. Kvalitní řezivo jako hranoly, fošny, desky a další vám usnadní stavění a další zpracování. Díky různému profilu a délkám máte materiál připravený k práci bez dalších úprav.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.drevoostrava.cz

Vydáno 23.03.2017
751 Zhlédnutí
Topováno 15.08.2018
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Dřevoprodej Jiří Hrůza
WEBOVÁ STRÁNKA
Dřevoprodej Jiří Hrůza
www.drevoostrava.cz
Adresa

Adresa

Mariánskohorská 38 (areál nákladového nádraží)
Ostrava-Přívoz 702 00

info@drevoostrava.cz
+420 602 490 292


Najdete nás také zde:

ARES
captcha