KOVO-PRO
Povýšil RomanKovoobrábění je téma, které se velice blíží CNC gravírování a také značení výrobků

Strojírenství obecně má v naší republice velice příznivé klima, protože se v tomto ohledu dokážeme rychle rozvíjet, ale přitom jsme přesní a dodržujeme vysoké standardy. Tyto kvality mají i firmy, které se právě za pomocí různých CNC strojů vypracovávají až na špici, kde se snaží udržet vysokou laťku pro své zákazníky. Neustále se zlepšují a dodržují přísné zásady a normy ISO.

Kovovýroba, KOVO-PRO Povýšil Roman

Kovy i nekovové materiály před námi nemají žádnou šanci

CNC obrábění kovů a mnohé další se v těchto dnech široce rozvíjejí. Za pomocí různých stojů a zařízení jsme schopni vytvářet požadované kusy přímo na míru pro naše zákazníky a to s vysokou přesností, kterou hlídají normy ISO 9001. Každý kus tak prochází stoprocentní kontrolou záruky a kvality.

Pro každého zákazníka se snažíme být flexibilním partnerem


Stroje, které pracují s vysokou přesností a precizností

Rozhodně tyto a podobné obory mají svou zářnou budoucnost stále před sebou. Díky technologii mikroúderu můžeme přímo na výrobek značit sériová čísla, značky, data, loga, protože jsou plně programovatelné, takže si můžete navolit v podstatě cokoliv. Kmitající karbidový hrot značí různé druhy materiálů.

Obsáhlý strojový park zajišťuje přesnost ale také dokonalost


Vlastní cíle, které se snažíme plnit

Požadavky zákazníků neustále rostou, proto se musíme snažit přizpůsobit. Cílem každé práce však zůstává pocit, mít na konci spokojeného zákazníka, který se rád bude vracet.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kovo-pro.cz


Vydáno 24.03.2017
99 Zhlédnutí
Topováno 16.10.2019