Vnitrostátní a mezinárodní přeprava za příznivé ceny

Svěřte svou zásilku do těch správných rukou. V případě nutnosti reagovat rychle a precizně jsme ti praví, kterým můžete kdykoliv svůj náklad svěřit. Může jít o velkou či menší zásilku, umím se vždy přizpůsobit. Reagujeme vždy okamžitě, jsme zkrátka flexibilní firma.

Vnitrostátní a mezinárodní přeprava

Kdy naše společnost vznikla a na co se zaměřuje?

Společnost byla založena roku 1997, kdy se poprvé ukázala v pravém světle a nastoupila na svou činnost zasilatelství, spedice, vnitrostátní a mezinárodní dopravy po celé EU. K dopravě používáme dodávková vozidla, solo vozidla do nosnosti 10 tun a návěsy do 25 tun. Proto pro nás není žádný problém převést ať větší či menší náklad jak po České Republice tak i mimo ní do zemí Evropské Unie nebo do dalších zemí, které vůbec v EU nejsou.

Základní služby naší společnosti


Doprava v EU i mimo ni

Některé služby zajišťuje expresní doprava dodávkovými vozy do 1500 kg. Velice příjemný a také rychlý způsob, jak dopravit poměrně lehčí náklad či méně objemnou zásilku. Na ty větší, těžší či objemnější zde máme mnohem lepší dopravu a to vozy nákladními, které jsou schopny vám přepravit i nadrozměrný náklad. Máme k dispozici návěsy a také soupravy do 120 cbm s nosností až 25 tun.

Informace o tom, kde nás naleznete


Všechno potřebné zajišťujeme

Import a export vyřídíme vždy spolehlivě. Jakékoliv papírování nechejte na nás. S naší službou už nebudete mít hlavu plnou starostí. Všechno potřebné vyřídíme za vás. Naše dlouholetá praxe v oboru zajišťuje bezpečný a plný servis.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.mhz-sped.cz

Vydáno 30.03.2017
664 Zhlédnutí
Topováno 30.10.2019
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA MH Zasílatelství, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MH Zasílatelství, s.r.o.
www.mhz-sped.cz
Adresa

Adresa

Kralický háj 322
Kralice na Hané 798 12

mhopjan@iol.cz
+420 582 337 673


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha