Měření a regulace tepelných čerpadel, vzduchotechniky a klimatizací

Tepelná čerpadla jsou v dnešní době nenahraditelná zařízení. Dokážou efektivně ohřívat TUV, což však vyžaduje co nejpečlivější naměření a regulaci těchto zařízení. Optimalizace je činností specialistů, kteří dokážou dodat regulační techniku, vše nastavit a ještě k tomu zaškolit obsluhu těchto zařízení.

Měření a regulace tepelných čerpadel, vzduchotechniky a klimatizací

Alternativní způsob ohřevu TUV v podobě tepelných čerpadel

Specialisté z firmy All Klima Servis s.r.o. dokážou nejen odborně poradit při výběru, ale také jakékoliv zařízení tohoto zaměření přesně nastavit, ať už se bude jednat o jakýkoliv typ tepelného čerpadla. Navíc je možné dodat tepelné čerpadlo pro ohřev TUV dle Vašich potřeb, tohle zařízení namontovat a zprovoznit. V rámci dodávky nového zařízení je možné provést i revizi elektroinstalace a další kontroly spojené s provozem tepelného čerpadla.

Tepelná čerpadla světoznámých značek


Bez pečlivého naměření a regulace to zkrátka nepůjde

Tepelné čerpadlo by mělo pracovat s co nejmenšími ztrátami. Z tohoto důvodu existují speciální měření a regulace tepelných čerpadel. Tato měření a regulace fungují v podobě samotné jednotky, která nastavuje funkce tepelného čerpadla. All Klima Servis s.r.o. zajišťuje dodávku těchto MaR zařízení, technickou podporu i zaškolení obsluhy.

Kvalitní a správná měření a regulace


Bohatá certifikace hovoří o kvalitních službách

Zkušenosti firmy All Klima Servis s.r.o. jsou shrnuty v certifikátech a oprávněních. Mezi těmi najdete certifikáty od výrobců tepelných čerpadel, ale také oprávnění vydaná technickou inspekcí či způsobilost k montážím.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.servis-klimatizace-vzduchotechnika.cz

Vydáno 04.04.2017
44 Zhlédnutí
Topováno 25.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Servis vzduchotechniky včas odhalí případné nedostatky klimatizace

Servis vzduchotechniky včas odhalí případné nedostatky klimatizace
Pravidelný servis klimatizací je zárukou opravdu čistého vzduchu ve vašem prostředí. Denně se kolem nás mění teplota a vlhkost, za kterou často ručí instalovaná klimatizace. Pokud si chceme tyto benefity užívat naprosto bez obav, servis vzduchotechniky je nezbytný. Servis vzduchotechniky však ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA All Klima Servis s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
All Klima Servis s.r.o.
www.servis-klimatizace-vzduchotechnika.cz
Adresa

Adresa

V. Kl. Klicpery 720
Nový Bydžov 504 01

kastler.j@allklima.cz
+420 777 559 645


Najdete nás také zde:

ARES
captcha