Zaměření na montáž a rekonstrukci zařízení v průmyslu

Průmysl je odvětví, které vyžaduje profesionální přístup a zařízení, které odpovídá veškerým kvalitám a normám. Podniky potřebují profesionální zázemí, které zajistí veškerý servis a údržbu zařízení, modernizaci a další služby. Proto ocení podporu společnosti s tradicí od roku 1999, kterou je společnost ACTUAL 98 s.r.o. se sídlem v Praze a provozovnou v Opatovicích nad Labem.

Potrubní rozvody, svářecí práce, orbitální svařování, montáž technologická zařízení, ACTUAL 98 s.r.o.

Profesionální podpora, která zanechává za sebou kus práce

Je důležité mít veškerá zařízení v nejlepším pořádku a další prostředky k tomu, aby mohla být prováděná výroba. Společnost ACTUAL 98 s.r.o. klade vysoký důraz na profesionalitu, odbornost a také kvalitu a rychlost. Zajišťuje nepřetržitou servisní činnost a údržbu pro průmyslové firmy, stará se o rekonstrukci, stavbu a modernizaci zařízení, dodání a montáž i demontáž technologických zařízení, speciální svářečské práce a další.

Nemusíte zvládat všechno, když se můžete spolehnout


Zkušenosti kvalifikovaného týmu v praxi

K tomu, aby mohli průmyslové zóny fungovat, je potřebná nejen profesionální péče o veškerá zařízení, ale také tým, který ví, co dělá. Firma ACTUAL 98 si dává záležet na tom, aby jejich pracovníci byli kvalifikováni, měli dostatečné zkušenosti a průběžně se i nadále vzdělávali. Servis, který vaše průmyslová společnost získá, je tak na vysoké úrovni a technologie v rukou profesionálů.

Nechte se starat o vaši technologii jiné


Reference, které si získají i vaši důvěru

O tom, že tým lidí z ACTUAL 98 nejsou žádní začátečníci, ale odborníci na svém místě, svědčí i hromada projektů, které mají na svém kontě. Například pro ŠKODA AUTO a.s. montáž dešťové kanalizace, rozvody provozních médií, atd., pro Walmark a.s. výstavbu laboratoře pro testování a mnohé další.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.actual98.cz

Vydáno 17.05.2017
38 Zhlédnutí
Topováno 15.07.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Potrubní soustavy, potrubní rozvody - dodávka i montáž

Potrubní soustavy, potrubní rozvody - dodávka i montáž
Naše společnost ACTUAL 98 se již od svého vzniku v roce 1999 úzce specializuje na montáže a rekonstrukce investičních celků a technologických zařízení. Naše služby využívají klienti z oblastí strojírenského automobilového, chemického i potravinářského průmyslu.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ACTUAL 98 s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ACTUAL 98 s.r.o.
www.actual98.cz
Adresa

Adresa

Hradecká 130
Opatovice nad Labem 533 45

info@actual98.cz
+420 466 264 085


Najdete nás také zde:

ARES
captcha