Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby

Nákup i prodej nemovitosti s sebou vždy přináší mnoho starostí. Je cena přiměřená? Vyplatí se nákup dané nemovitosti? Nebylo by dobré s prodejem ještě chvíli počkat? Tyto a mnohé další otázky trápí snad každého, kdo se nemovitostmi nějakým způsobem zabývá. Odborníci z firmy CONSULT VK Litomyšl, s.r.o. jsou tu pro všechny právnické i fyzické osob, které chtějí nejenom poradit, ale také efektivně prodat a zhodnotit.

CONSULT VK Litomyšl, s.r.o.: prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby

Široká paleta služeb splní požadavky vskutku každého

CONSULT VK Litomyšl, s.r.o. se v oblasti nemovitostí pohybuje již více jak 25 let. Díky takto dlouholetým zkušenostem v dnešní době zprostředkovává nejenom inzerci, ale také poskytuje profesionální poradenství. Dále je možné zajistit osobní prohlídku makléřem, který následně určí cenu nemovitosti, stejně jako je možné zhotovit geometrický plán nebo fotodokumentaci.

Komplexní řešení otázky nemovitostí


Spolupracujte se specialisty na poli nemovitostí

Ať už jste investor nebo jen osoba, která si chce pořídit dům k bydlení, určitě oceníte služby profesionálů, kteří dokážou poradit, pomoci, a hlavně se jim podaří zařídit takřka cokoliv. CONSULT VK Litomyšl, s.r.o. rozhodně nezklame ani ve výčtu všech služeb, ani v ohledu kvality jejich řešení, která je podloženo bohatými referencemi.

Ideální šance pro developery


Odborníci na tom správném místě

Specialisté z firmy CONSULT VK Litomyšl, s.r.o. jsou zde pro potřeby naprosto všech. Neváhejte kontaktovat realitní a znaleckou kancelář z Litomyšle a nechejte za sebe vyřešit otázku inzerce, odhadu, tvorby geometrických plánů a dalších nepříliš jednoduchých záležitostí.

Kontaktujte zkušené specialisty


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.consultvk.cz

Vydáno 22.05.2017
146 Zhlédnutí
Topováno 09.09.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej domů i bytů, i jejich koupi bez starostí, zajistí CONSULT VK Litomyšl

Prodej domů i bytů, i jejich koupi bez starostí, zajistí CONSULT VK Litomyšl
S prodejem, koupí i pronájmem bytu či domu pomáhá realitní kancelář CONSULT VK Litomyšl s.r.o. od roku 1992. „Od té doby jsme získali bohaté zkušenosti v oboru, proto svým klientům můžeme nabídnout plnohodnotný realitní servis, díky kterému se nemusí o nic starat“, říká jednatel společnosti ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA CONSULT VK Litomyšl, s.r.o., realitní a znalecká kancelář
WEBOVÁ STRÁNKA
CONSULT VK Litomyšl, s.r.o., realitní a znalecká kancelář
www.consultvk.cz
Adresa

Adresa

Smetanovo náměstí 120
Litomyšl 570 01

lorencova@consultvk.cz
+420 728 080 947


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha