Hradecké oční sanatorium provádí různé druhy operace očí

V dnešní době poskytují běžně ambulantní péči, včetně různých zákroků a také operací. Dokonce mimo těch jednodušší a pouze ambulantních se zaměřují i na ty složitější, u kterých musíte zůstat minimálně přes noc na lůžku. Chirurgie, která provádí tyto zákroky, se nazývají jednodenní chirurgie.

Hradecké oční sanatorium, s.r.o.: operace očí, oční víček, oční lékař

Zrak je jeden z nejzákladnějších lidských smyslů, který máme

Bez něj bychom si zřejmě náš život ani nedokázali představit. Mnohdy si však jako lidé ani neuvědomujeme, co máme, až do té doby, než o to přijdeme, nebo než jsme nějakým způsobem v dané oblasti ohroženi. Teprve potom se snažíme všechno urovnat. V našem očním sanatoriu si s čímkoliv poradíme.

Hradecké oční sanatorium


Nebojte se operace, zlepší vám vidění

Zaměření naší kliniky je opravdu široké. Provádíme operace šedého zákalu, který většinou postihuje lidi kolem 60 let, tento zákrok však díky vyspělé a moderní technice často netrvá více jak 15 minut a je v dnešní době poměrně rutinní. Další jsou operace zeleného zákalu. Nejsou u nás výjimkou ani operace na víčkách a okolí oka, což preferují většinou ženy kolem 40 roku svého věku.

Bližší informace o nás


Další prováděné úkony v našem zařízení

Jako jedni z mála máme také mnohaleté zkušenosti se skleroplastickými operacemi, které jsou již v progresivní formě. Je možná operace jak u dětí, tak i dospělých. Spolupracujeme s mnoha pojišťovnami. U nás najdete veškerou péči pod jednou střechou. Naleznete zde i pokoje hotelového typu pro pacienty, kteří musejí zůstat na pobyt déle.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ocni-sanatorium.cz

Vydáno 23.05.2017
217 Zhlédnutí
Topováno 09.08.2017
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Hradecké oční sanatorium, s.r.o. HOS
WEBOVÁ STRÁNKA
Hradecké oční sanatorium, s.r.o.
www.ocni-sanatorium.cz
Adresa

Adresa

Pražská 23
Hradec Králové 4 500 04

semerad@ebrana.cz
+420 730 165 663


Najdete nás také zde:

ARES
captcha