Prodej obytných aut - karavanů Praha – dovolená kdykoliv a kdekoliv

Hykro s.r.o. Prodej karavanů Praha

Prodej obytných aut - karavanů Praha – dovolená kdykoliv a kdekoliv

Hykro s.r.o.
Prodej karavanů PrahaProdej, pronájem a servis obytných automobilů a karavanů

Cestovat automobilem je skvělá záležitost. Mít k dispozici na cestách veškeré zázemí, které si dopřáváte i ve své domácnosti, to je velká výhoda. Pokud uvažujete o tom, že byste si pořídili nový karavan nebo si jen třeba pronajali obytný automobil na určitou dobu, určitě si vyberte v Caravan Centru HYKRO, kde najdete moderní vozidla a karavany i pro velmi daleké cesty.

Prodej, pronájem a servis obytných automobilů a karavanů

Obytné automobily na prodej od známých výrobců

Obytné automobily zažívají obrovský nárůst obliby. Lidem se totiž libí možnost cestovat naprosto nezávisle na ostatních. Z tohoto důvodu se průběžně rozrůstá i výběr obytných automobilů v Caravan Centru HYKRO, kde můžete vybírat ze známých i méně známých značek obytných automobilů. Ve výběru proto najdete obytné automobily značek, jako je Ahorn, BluCamp, Carado, Knaus, La Strada, Malibu, Carthago, Kentucky, Kabe a také Weinsberg.

Prodej obytných automobilů


Půjčte si obytných automobil a vyrazte na cestu

Pokud patříte do skupiny lidí, kteří upřednostňují pronájem, pak i Vám Caravan Centrum HYKRO vyhoví. K dispozici jsou vozy známých značek, a to za velmi výhodné vazby, které se odvíjí od počtu dnů, po které budete mít vozidlo pronajaté.

Půjčovna obytných aut


Sortiment náhradních dílů a kompletní opravy karavanů

V případě potřeby servisu nebo všeobecných oprav je možné obrátit se na Caravan Centrum HYKRO s jakýmkoliv požadavkem. Ať už se bude jednat k pravidelnou servisní prohlídku, závadu na klimatizaci nebo třeba nehodu, můžete využít více než 25 let zkušenosti odborníků v oblasti obytných vozů.

Servis karavanů všech značekVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.hykro.cz


Vydáno 23.05.2017
692 Zhlédnutí
Topováno 19.02.2020