Nádherná, klidná a romantická příroda a k tomu příjemné, malebné ubytování v penzionu Kamzík ***

V dnešní době lidé neustále někam spěchají. Pokud se chcete na chvíli zastavit a podívat se do krásné přírody, ubytovat se v pěkném penzionu, pak rozhodně můžete vyzkoušet penzion Kamzík, který se těší na vaši návštěvu.

Ubytování v Penzionu Kamzík ***,  Česká Kamenice

V našich lesích můžete potkat stáda kamzíků

Podle nich také náš penzion dostal své krásné jméno. Okolní hluboké lesy jsou plné divoké zvěře. Objevují se zde právě i kamzíci, kteří jsou typickým příkladem zdejších lesů. Hezké jsou však i jiné procházky po místní krajině. Můžete se vydat do pískovcových skal, kde jsou soutěsky, ale také zde narazíte na vodopády. Údolí Česko-Saského Švýcarska je prostě okouzlujícím zážitkem pro každého.

Krásná horská příroda a k tomu skvělé ubytování


Zajímavosti místního kraje

Jednou z předních zajímavostí je rozhledna. Ta se po rozsáhlé rekonstrukci opět vrací na své místo na horu Studenec, odkud je nádherný a dech beroucí výhled. Dominanta celé obce se pyšní a tyčí vysoko nad všemi okolními větvemi. V obci jsou také zachovalé ukázky lidové architektury z minulého století. Díky tomuto stylu a slohu se můžete těšit, že na vás v celé obci dýchne trochu kultury a minulosti. Není špatné se na chvíli zastavit a podívat se kolem sebe a třeba nahlédnou i do dávných let minulých.

Poskytované služby a zážitky, které u nás můžete prožít


A jaké jsou poskytované služby v našem penzionu?

V našem malebném penzionu je vám k dispozici bazén, kde si můžete kdykoliv zaplavat, také sauna pro vyhřátí těla. Máme zde také dětské hřiště, stolní tenis i tenisové kurty.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.penzionkamzik.cz

Vydáno 14.06.2017
223 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Penzion Kamzík - Česká Kamenice Primatep s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Penzion Kamzík - Česká Kamenice
penzionkamzik.cz
Adresa

Adresa

Studený
Česká Kamenice 407 21

primatep@primatep.cz
+420 417 816 010


Najdete nás také zde:

ARES
captcha