Nově otevřený provoz těžké lakovny HAJDIK a.s.

Jablůnka je malá vesnička ve Zlínském Kraji poblíž většího města Vsetína. Má však jednu velkou přednost a to tu, že se může chlubit největším a nejrozsáhlejším provozem těžké lakovny, kterou vlastní firma HAJDIK a.s.

Těžká lakovna Hajdik a.s.

Největší zákaznická lakovna v České republice

Tato ryze česká společnost se může chlubit kvalitní a přesnou prací. Zaměstnává kolem 200 lidí. Zabývají se povrchovou úpravou plastů, kovu, dřeva ale i jiných materiálů. Jejich výrobky lze nejvíce vidět v oblasti automobilového průmyslu. Jejich povrchová úprava je tak dokonalá, že výrobky, které projdou zde povrchovou úpravou, končí mnohdy právě v závodech různých automobilek. Lakované díly končí v automobilech značky BMW, Daimler nebo Škoda.

Komplexní péče o povrchovou úpravu


Obdrželi titul nejlepší firmy Zlínského kraje

V této oblasti se neustále vyvíjejí. Disponují vlastním oddělením vývoje a výzkumu. Do chodu přicházejí nové technologie. Novinkou je i těžká povrchová úprava. V případě potřeby zákazníků mají volné kapacity pro objemná, těžká a velká zařízení. Inovativní technologie zvládají i náročnější výzvy. K dispozici jsou klimatizované boxy s top technologií. Je zde také možnost před úpravy.

Lakování dřeva, kovu i plastu


Firma vstupuje do leteckého průmyslu

Získání nové certifikace umožnilo firmě vstoupit do ještě těžších a náročnějších podmínek. Prošli přísnými schvalovacími procesy a již nyní se mohou pyšnit lakováním zakázky pro Boeing 737. Certifikace dokazuje vysokou schopnost kvalitního lakování a soběstačnost v každém ohledu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hajdik.com

Vydáno 14.06.2017
91 Zhlédnutí
Topováno 06.11.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Moderní způsob lakování kovů i plastů - mokré lakování s využitím UV záření

Moderní způsob lakování kovů i plastů - mokré lakování s využitím UV záření
Lakovna Hajdík je česká společnost, která se na trhu pohybuje již od roku 1989. Od té doby jsme postupně získali jak cenné zkušenosti, tak celou řadu spokojených klientů. Naší hlavní činností je kompletní péče o povrchovou úpravu prostřednictvím mokrého lakování, což je oblast, ve které patříme ke ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HAJDIK a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
HAJDIK a.s.
www.hajdik.com
Adresa

Adresa

Jablůnka 668
Jablůnka 756 23

info@hajdik.com
+420 571 410 840


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInInstagramARES
captcha