Výroba kvalitního českého vína s rodinnou tradicí

Kdo by aspoň jednou v životě neochutnal lahodný červený nebo bílý mok z hrozen zvaný víno? Ten, který dokáže zpříjemnit večery a nutí říkat pravdu? Právě naše země se pyšní spoustou vinařských oblastí, ve kterých víno má tradici a svůj příběh. Stejně jako Vinařství Líbal s.r.o. založeno v roce 2001, které se stalo rodinným bohatstvím.

Kvalitní jakostní a přívlastková vína, Vinařství Líbal s.r.o.

Prodej jakostního, přívlastkového a archivního vína

Již po třetí generaci se pyšní vlastní výrobou a prodejem vína rodinná vinařská společnost Vinařství Líbal s.r.o., Horní Dunajovice. Nejdřív to byla výroba pouze pro vlastní potřebu a nakonec založili otec a syn právě tuto úspěšnou společnost, aby se o svoje zkušenosti a vinařské bohatství podělili i s ostatními. Můžete se pobavit a nabrat nové poznatky a chutě nejen degustací vín, ale také nákupem kvalitních láhví od vína jakostního přes přívlastkové až po archivní.

Dopřejte si novinky z vína


Specifické klima, které vinařství prospívá

Oblast Horní Dunajovice patří do Znojemské vinařské podoblasti a poskytuje vinařům specifické podmínky pro pěstování hroznů a výrobu kvalitního vína. Náročné klima pomáhá vytvářet vinné révě ochranné látky tzv. resveratroly, které mají přímo ve víně blahodárné účinky pro zdraví člověka. Například brání ukládání cholesterolu a zvyšování krevního tlaku. Ne nadarmo se říká, že sklenice vína je pro zdraví prospěšná.

Vyberte si víno podle svého gusta


Nejnovější technologie pro výrobu kvalitního vína

Díky moderní technologii společnost disponuje zařízením, které umožňuje výrobu kvalitního vína. Kvašení a zrání probíhá v nerezových tancích nebo v klasických dřevěných sudech. Pyšní se kapacitou sklepa až 70 tisíc litrů. Z produkce bílých hrozen si můžete pochutnat na značkách jako například Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský nebo Sauvignon, z odrůdy červené Svatovavřinecké, Frankovka nebo třeba Cabernet Moravia.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vinolibal.com

Vydáno 21.06.2017
218 Zhlédnutí
Topováno 16.03.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Vinařství Líbal s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Vinařství Líbal s.r.o.
www.vinolibal.cz
Adresa

Adresa

Horní Dunajovice 85
Horní Dunajovice 671 34

info@vinolibal.com
+420 736 225 204


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha