Kvalitní servis plynových kotlů, kotelen nejen pro firmy i družstva Kolín

FALKOM s.r.o. Servis kotelen Kolín

Kvalitní servis plynových kotlů, kotelen nejen pro firmy i družstva Kolín

Firma Falkom s.r.o. se každý den naplno věnuje své podnikatelské činnosti

Jako druhé hlavní zařazení je finální dodávka průmyslových úpraven vod pro napájení kotlů nebo jiné průmyslové účely. Další oblasti, ve kterých se denně pohybují, jsou revize, projekty, rekonstrukce, opravy a montáže, výroba a dodávky náhradních dílů, plynofikace kotlů a kotelen a poradenská a obchodní činnost.

Prodej kotelen Falkom

Pomohou vyřešit vaše problémy

Firma Falkom se nachází v Kolíně, kde má své rodné zázemí. Za sebou má již celou řadu kvalitně zpracovaných zakázek. Díky těmto službám vyřešíte i složitější otázky v mnoha oblastech a různých odvětvích, na které tyto služby můžete praktikovat. Jakmile nastane nějaký nečekaný problém v energetickém nebo s ním souvisejícím zařízení, pomohou vám okamžitě reagovat.

Firma Falkom s.r.o.


Montáž, opravy, rekonstrukce, revize a servisní činnost

Týká se samozřejmě kotlů všech tříd. Zajišťují také všechno, co se týká zařízení pro regulaci tlaku plynu nebo také zařízení pro spalování plynu. V případě nových zakázek s vámi mohou spolupracovat od samotného počátku. Projekce a zařizování ostatní dokumentace je také jednou z jejich dalších hlavních činností. Mezi další patří úprava a seřízení spalovacích procesů kotlů na tuhá paliva.

Veškeré zprostředkovávané služby


Výroba a dodávka náhradních dílů včetně odlitků a výkovků

Zaměření této společnosti je opravdu široké. Jejich využití uplatíte naprosto kdekoliv v této oblasti. Provádí také rekonstrukce a opravy potrubních rozvodů a věnují se také ekologizaci parních a horkovodních kotlů. Díky tomu ochraňují životní prostředí, což je bohulibá činnost.Vydáno 30.06.2017
176 Zhlédnutí
Topováno 01.09.2023
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA FALKOM s.r.o. Servis kotelen Kolín
WEBOVÁ STRÁNKA
FALKOM s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Jateční 199
Kolín 280 02

falkom@volny.cz
+420 603 177 998


Najdete nás také zde:

ARES
captcha