MARAKOU s.r.o.Hasicí přístroje a kompletní služby v oblasti požární ochrany

Hasicí přístroje a samotná požární ochrana tvoří důležitou součást zajištění bezpečnosti v obytných domech, veřejných prostorech i firmách. Nejen samotné příslušenství, ale i služby na profesionální úrovni včetně poradenství jsou při požární ochraně důležité. Vše pro vaši spokojenost a pocit bezpečí zajistí společnost MARAKOU s.r.o. se sídlem v Prostějově.

MARAKOU hasicí přístroje

Služby a sortiment splňující přísné podmínky i požadavky

Působení společnosti MARAKOU s.r.o. zajišťuje již od roku 2004 kompletní služby v oblasti požární ochrany a to i včetně požární dokumentace a poradenství, protipožárních nátěrů a obkladů. K službám společnosti patří i sortiment jako nové hasicí přístroje a hydrantové systémy, kontroly a servis hasicích přístrojů, periodické zkoušky, atd. Vysoká kvalita a odbornost je podmíněná dlouholetými zkušenostmi pracovníků a vlastní servisní oprávnění ČSN-EN. Spokojenost zákazníků je na prvním místě.

Využijte služby, které zabrání požáru


Hasicí přístroje s konkrétním účelem

Mezi hlavní produkty společnosti patří výroba a prodej hasicích přístrojů práškových, vodních i sněhových. Práškové jsou určené k hašení požáru v počáteční fázi a to všude tam, kde nesmí dojít ke styku s vodou nebo pěnou, například dopravní prostředky, archivy, průmysl, atd. Vodní jsou určené pro hašení v papírenském a dřevařském průmyslu, skladech s hořlavými látkami a podobně. Sněhové najdou využití hlavně v uzavřených prostorách, ústřednách, laboratořích, atd. Práškové a sněhové smí být použité i na elektrické zařízení pod napětím do 1000V.

Pořiďte si kvalitní hasicí přístroje


Odborné poradenství a další protipožární služby

Kompletní servis společnosti spočívá také v poradenství, posouzení protipožárního nebezpečí, dodání kompletního vybavení pro hasiče, prodej technických plynů a směsí, protipožárních dveří, hydrantových hadic a příslušenství, výstražných tabulek, rozvoz technických plynů a CO2 a mnohé další činnosti.

Vydáno 03.07.2017
114 Zhlédnutí
Topováno 06.03.2018