Výroba reklamy, grafika, vydavatelská činnost, digitální tisk a mnoho dalšího - to jsou služby společnosti Repronis

S tímto úzce souvisí tedy také jejich činnost v oblasti reklamy a polygrafie. Získané mnohaleté zkušenosti jim dávají příležitost vyčnívat z řady. Tradiční česká firma, která působí na našem trhu v oblasti reklamy již od roku 1991. Až na výjimky zpracovávají zadané zakázky na vlastních strojích a pomocí vlastních sil.

Reklamní a dárkové předměty, Repronis s.r.o.

Rozčlenění jejich služeb

V rámci služeb jde zejména o černobílý i barevný malonákladový tisk. Knihy a komplet činností knihařství včetně dokončovací výroby, ale i vazby diplomových prací a jiné řemeslné práce. Už mnoho let vydávají různé publikace, fotografické, odborné, poezii a beletrii. Další ze služeb jsou dodávky reklamních předmětů na míru, podle přání, osobní dárkové předměty, hrnky, trička a jejich potisk. Samozřejmostí je výroba razítek. Jakýkoliv tisk a různé druhy a styly provedení. Reklama i ve 3D provedení v exteriéru a interiéru. Reklamní centrum je však schopno vyrobit cokoliv, a na tom si zakládá.

Grafické studio a výrobky, které zde spadají


Reklama na vozidlech

Cokoliv pěkného a velkého nebo malého uvidíte na dopravních prostředcích MHD Ostrava, většinou realizuje tato společnost, stejně jako i na mnoha firemních vozidlech. Díky zkušenostem jsou schopni vám natisknout a vytvořit jakoukoliv reklamu.

Centrum a zajímavosti digitálního tisku


Další z variant jejich výrobků

Fotoobrazy, kalendáře a diáře, výroba učebnicových a didaktických pomůcek do škol, plakáty, příležitostné tiskoviny, velkoplošný tisk, reklamní předměty, svíčky a dokonce i velkoplošné LED obrazovky. To všechno a ještě mnohem více najdete u této společnosti.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.repronis.cz

Vydáno 09.07.2017
243 Zhlédnutí
Topováno 14.08.2019
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Repronis s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Repronis s.r.o.
www.repronis.cz
Adresa

Adresa

Teslova 1118/2
Ostrava - Moravská Ostrava 702 00

repronis@repronis.cz
+420 603 874 647


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramSkypeARES
captcha