Zemní práce firmy Zipr s.r.o., zahrnují strojové a ruční výkopové práce, vodovody a kanalizace, ale mají k dispozici také nepřeberné množství kontejnerů

V oblasti vodovodů a kanalizací se zaměřují na širokou škálu svých služeb. Budují a staví nové sítě, udržují ty stávající v provozu nebo také opravují potrubí. Zemní práce jsou jejich každodenní činností. Mezi jejich další hlavní náplň práce se řadí poskytování kontejnerové dopravy.

Zemní práce, kontejnery, ZIPR s.r.o. , Kouřim

Těžká a namáhavá práce, kterou musí někdo vykonat

V oblasti vodovodů a kanalizací se specializují na služby nejenom pro firmy, ale také i pro veškeré ostatní domácnosti. Je možné vytvoření nových přípojek k novostavbám, nebo zrealizovat jakoukoliv další domovní přípojku. Zajišťují také zemní a výkopové práce různého druhu. Nebojí se ani povrchové úpravy zeminy.

Zajišťují výkopové práce vodovodů a kanalizací, jejich údržbu i opravy


Výstavba vodovodních a kanalizačních sítí

Nezbytné jsou samozřejmě vnitřní instalace, ale zaměřujeme se také na opravy havárií, které se týkají potrubí. Provádíme také čištění potrubí a to za pomocí tlakového vozu. Nejsou však výjimky ani v oblasti kontroly potrubí. Nezbytné jsou prohlídky, které provádíme kamerou. Ovšem můžeme vám klidně také z domácnosti vyvést žumpu či septik.

Kontejnerová doprava stavebního materiálu a sutě


Dovoz stavebních materiálů

Kontejnerová doprava má široké možnosti využití. Dovoz materiálu, odvoz suti, písku nebo kamenů na skládku. K dispozici máme vlastní kontejnery a to různých rozměrů. Zajišťujeme také prodej a dovoz písku, štěrku, betonu.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zipr.cz

Vydáno 20.07.2017
154 Zhlédnutí
Topováno 19.05.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ZIPR s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ZIPR s.r.o.
www.zipr.cz
Adresa

Adresa

Nové Město 174
Kouřim 281 61

zipr@zipr.cz
+420 321 783 491


Najdete nás také zde:

ARES
captcha