Speciální stěhování a stěhování výrobních linek a provozu

Ne nadarmo se říká, že raději vyhořet, než se stěhovat. Není divu, když se za ta léta toho nastřádá tolik, že nevíte co dřív stěhovat. A co potom v případě výrobních hal, kanceláří a dalších firemních prostorů, kde se kromě jiného nacházejí stroje nebo výrobní linky? Nenastane žádný problém, protože na speciální stěhování je odborníkem firma Stěhování BRZEK se sídlem v Jablonci nad Nisou.

Speciální stěhovací práce, Stěhování BRZEK, Jablonec nad Nisou

Stěhování na míru

Firma Stěhování BRZEK je na trhu již řadu let, přesněji od roku 1992. Za pomoci 12 pracovníků a s moderním vybavením, které spočívá ve speciálních stěhovacích vozících, autojeřábech, vysokozdvižných vozících a vozících ze speciální hmoty Juwathanol, provádí především stěhování strojů, výrobních linek a provozních prostorů. Vše se provádí na základě předem stanoveného technologického postupu, tedy na míru zákazníkovi. Firma je pojištěna až do výše 50-ti milionu korun s možností dalšího potřebného připojištění.

Stěhování rychle a hravě


Speciální stěhovací akce

V rámci objednaného stěhování se společnost postará také o položení a postavení strojů na místě určení, také o usazení strojů až do výše 2 metrů pod úrovní podlahy a opačně a to i bez pomoci autojeřábu. Dále v rámci speciálních prací zajistí stěhování strojů a jiných záležitostí také třeba oknem nebo střechou. Na základě požadavků firma zajistí osobní návštěvu a zhodnocení dalšího postupu stěhování, včetně ceny.

Stěhování strojů a výrobních prostorů


Služby při stěhování výrobních linek a provozů

Kromě samotného stěhování získáte také v rámci dalších služeb demontáž a montáž strojů, rozměření a postavení dle plánu, kotvení, vyvážení, usazení do VAN, rozpojení a zapojení včetně revizí, přívody a rozvody vzduchu a vody, rozvody vzduchotechniky, možnost využití autojeřábu do 200 tun, atd. K dodatkovým službám patří stěhování kanceláří a trezorů.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.stehovanibrzek.cz

Vydáno 02.08.2017
85 Zhlédnutí
Topováno 14.05.2018
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Stěhování BRZEK
WEBOVÁ STRÁNKA
Stěhování BRZEK
www.stehovanibrzek.cz
Adresa

Adresa

Československé armády 10
Jablonec nad Nisou 466 05

info@stehovanibrzek.cz
+420 602 439 844


Najdete nás také zde:

ARES
captcha