Stavební práce a stavby na klíč

Mít vlastní bydlení, kancelář či firmu znamená spoustu práce a příprav, které spočívají ve vybudování. Ať už jde o dům rodinný nebo bytový, firemní a provozní prostory, tak vše jde postavit, zrekonstruovat a zařídit tak, aby vás to nestálo čas ani námahu a získali jste vše na klíč. Pokud vás takový nápad zajímá, tak se stačí obrátit na stavební společnost K-Invest plus s.r.o., Prostějov.

Stavební práce a stavby na klíč, K-Invest plus s.r.o.

Kompletní stavební práce a spokojení zákazníci

Stavební firma K-invest plus s.r.o. se sídlem v Prostějově působí ve stavebnictví již 23 let a nechává za sebou spoustu kvalitní práce v oblasti stavebnictví a řadu spokojených zákazníků. Obsah jejich služeb spočívá ve stavebních pracích s vlastními zaměstnanci a moderním vybavením. Kromě běžných stavebních prací jako například demolice, zednické, obkladačské a elektrikářské práce, výkopové a zemní práce a mnohé další, poskytují také služby v oblasti staveb na klíč.

Na stavební práce jedině s odborníky


Dodávka staveb na klíč

Častým požadavkem zákazníků je moderní výstavba přímo na klíč. I to je obsahem činnosti firmy K-Invest plus s.r.o. Jedná se nejen o rodinné a bytové domy, ale také o nebytové a průmyslové objekty. A to od samotné stavby až po rekonstrukci. K těmto pracím patří i renovace bytového jádra a také demoliční práce. Součástí je odborné poradenství a konzultace se zákazníky včetně projektové dokumentace. Cílem je nejen dokončení zadaného projektu, ale také dodržení termínů, ceny a dalších požadavků. Vše v rámci platných předpisů, norem a zákonů.

O vlastním domě už nemusíte pouze snít


Fasády, sádrokartony i vnitřní izolace

Když se řekne stavba na klíč, tak samozřejmostí jsou sádrokartonářské práce, odvětrané tepelné a izolační fasády Novabrik a zateplování budov v rámci programu Nová zelená úsporám. Nebudete si muset dělat starosti ani s obklady, rozvody elektřiny nebo tesařskou prací.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.k-invest.cz

Vydáno 09.08.2017
197 Zhlédnutí
Topováno 16.05.2019
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA K-Invest plus s.r.o. www.k-investplus.cz/
WEBOVÁ STRÁNKA
K-Invest plus s.r.o.
www.k-invest.cz
Adresa

Adresa

Jungmannova 7
Prostějov 796 01

k-investplus@seznam.cz
+420 737 255 817


Najdete nás také zde:

ARES
captcha