Eko Delta, s.r.o.Pronájem mobilních toalet na festivalech nebo sportovních akcích

Perfektně zajištěná akce, ale chybí to nejpodstatnější, a sice toalety? Aby se vám při pořádání jakékoliv akce něco podobné nestalo, stačí si zajistit kompletní pronájem mobilních toalet. Díky mobilnímu WC zajistíte veškerý potřebný komfort s dodržením hygienických předpisů a odpadnou vám další starosti se servisem i odvozem. O vše se postará firma Eko delta, s.r.o., sídlo Česká Skalice.

Pronájem mobilních toalet na festivalech nebo sportovních akcích, Eko Delta, s.r.o.

Kompletní hygienický servis po celé České republice

Firma Eko delta, s.r.o. byla založena v roce 1992 a jedná se o ryze českou společnost. Obsahem služeb je kompletní výroba, prodej a pronájem mobilních toalet a dalších zařízení včetně dalšího servisu. I když je sídlo společnosti v České Skalici, v roce 2006 byly založené další pobočky v Šumperku a Českých Budějovicích a tím se působení rozšířilo pro poptávky v celé České republice. Nejčastějšími zákazníky jsou stavební firmy, zahrádkáři, městské úřady, organizátoři různých sportovních i společenských akcí a festivalů nebo třeba i armáda ČR.

Pořiďte si na stavbu mobilní toaletu


Venkovní toalety

Moderní venkovní toalety jsou oblíbeným produktem, který je vhodný pro náročné provozy, jako jsou staveniště, parkoviště a další, kde není zajištěné připojení na vodu, kanalizaci ani elektřinu. Jsou charakteristické jednoduchostí, kvalitní konstrukcí a odolností a vydrží až 1300 použití. Výběr je možný ze sortimentu EKO WC typ 05 stavební, 05/06 EXTRA vhodný právě pro kulturní a sportovní akce a festivaly nebo na tržnicích, parkovištích, koupalištích, atd., TP, který je určený pro tělesně postižené. Jako další zařízení je možnost si pronajmout zařízení na mytí rukou nebo praktický vlek pro kadibudky.

Každá akce s moderním WC


Vnitřní toalety

V případě vnitřních toalet se jedná rovněž o moderní řešení v interiéru, kde není možnost připojení ke kanalizaci, vodovodu ani k elektřině, například na chatách, v kempech, zahrádkářských koloniích, atd. Jedná se o EKO WC typ 07/08 nebo Camping gaz.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.ekodelta.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Eko Delta, s.r.o. zajistí kompletní hygienický servis

Eko Delta, s.r.o. zajistí kompletní hygienický servis

Společnost Eko Delta, s.r.o. se zabývá výrobou, prodejem a pronájmem ekologických mobilních toalet. Poskytujeme kompletní hygienický servis nejen pro velké kulturní akce, ale i pro armádu ČR, stavební firmy, městské úřady a mnoho dalších větších i menších zákazníků.

Vydáno 21.11.2012Vydáno 11.08.2017
114 Zhlédnutí
Topováno 23.03.2018