Výroba strojů pro oblast klempířství, zámečnictví a jiné údržbářské dílny

Vlastní konstrukční návrhy pomáhají ve firmě Libor Brom – Mostr, vytvářet a produkovat originální komponenty do dílen a na další strojírenská pracoviště. Prodávají také nářadí a dokonce vyrobí a namontují sklopný stožár na pouliční osvětlení. Výrobky si sami navrhují a mohou vyrobit i atypické stroje.

Výroba strojů pro oblast klempířství, zámečnictví, Libor Brom MOSTR, Pardubice

Poctivá česká práce

Tato firma se zaměřuje na výrobu strojů, jakými jsou: děrovačky, dopravníky, vrátky, žebříky, falcovací stroje, lemovačky, lisy, nůžky, odvíječky svitků, ohýbačky plechu, ohýbačky trubek, pásové pily, sdrapovačky, signovačky, stroje na výrobu vzduchotechniky, vrtačky, zakružovačky plechu a mnohé další. Podle dodané výkresové technické dokumentace jsou schopni vyrobit i jiné zařízení nebo stroj dle přání zákazníka. Je možné také svěřit nákres přímo jejich zkušeným pracovníkům.

Firma vyrábí i speciální stroje


Velkou raritou jsou sklopné stožáry

Sklopný stožár představuje skvělý produkt, který se hodí všude tam, kam se těžko dostanete s jinou těžkou technikou. Může osvětlovat parky, sportovní areály, nebo svahy, kde je použití techniky nebezpečné. Hodí se také na železniční zastávky a mnohá další místa. Jsou v povrchové úpravě žárového zinku a vyrábí se v různých výškách.

Sklopné stožáry vhodné do parků nebo na vlaková nádraží


Je libo raději autobusové zastávky?

Žádný problém! Zastávky se vyrábí v typové řadě AUZA. Montáž i dopravu budete mít v ceně zastávky. Vyrábíme a dodáváme také městský mobiliář. Ze sortimentu nářadí si můžete zakoupit kladiva, ruční nůžky a kleště, drážkovnice, rýsovací pomůcky a další.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.mostr.cz

Vydáno 12.09.2017
169 Zhlédnutí
Topováno 12.07.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Libor Brom MOSTR
WEBOVÁ STRÁNKA
Libor Brom
www.mostr.cz
Adresa

Adresa

Prachovice u Dašic 17
Pardubice 530 02

info@mostr.cz
+420 466 950 866


Najdete nás také zde:

ARES
captcha