Půjčovna stavebního nářadí a mechanizace Veselí nad Moravou, okres Hodonín

Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o. je firma, která vznikla v roce 2000 a úspěšně plní veškeré služby, které jsou s vodohospodářskými stavbami spojené. Budují kanalizace, obecní a městské komunikace, ale mají také půjčovnu stavebního nářadí a ostatní mechanizace.

Půjčovna stavebního nářadí a mechanizace

Půjčovna nářadí a mechanizace

Půjčovna nářadí a mechanizace je v provozu od roku 2005. Disponuje širokým stavebním sortimentem a to jak ohledně nářadí, tak i ostatního vybavení. Půjčovnu najdete ve dvou provozovnách: Veselí nad Moravou a Brumov.

Nemusíte si pořizovat vlastní nářadí, stačí si jej vypůjčit


Dostupné pro každého

Každá práce něco obnáší, jenomže vždy si nemůžeme pořizovat drahé a nové nářadí jenom proto, že zrovna vykonáváme nějaký typ pracovní činnosti. Na jednu fušku je zbytečné pořizovat si své vlastní nové vybavení a proto je zde tento lepší a šetrnější způsob. Šetrný z hlediska vaší peněženky, protože neinvestujete do nového zařízení, ale jenom si jej za pár korun vypůjčíte.

V ceníku můžete vidět veškeré půjčované nářadí a mechanizaci


Možnost zapůjčení různého nářadí

Mezi věci, které si můžete vypůjčit, se řadí: vibrační válce, vibrační desky a ponorné vibrátory, vibrační pěchy, řezačky asfaltu, elektrocentrály, svářecí agregáty, teplovzdušné agregáty, odvlhčovače, ruční elektrická a pneumatická kladiva, rozbrušovací pily, úhlové brusky, kalová čerpadla, vrtačky, pojízdný kompresor, pily, štípačky dříví, zahradní technika, drážkovačka a mnoho dalších produktů.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vhsjavor.cz

Vydáno 14.09.2017
915 Zhlédnutí
Topováno 26.04.2018
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o.
vhsjavor.cz
Adresa

Adresa

Benátky 17
Veselí nad Moravou 698 01

vhsjavor@vhsjavor.cz
+420 518 322 685


Najdete nás také zde:

ARES
captcha