AM Gnol s.r.o.
Autodoprava MechanizaceKompletní zemní práce i autodoprava - Hradec Králové

Sháníte firmu v oblasti autodopravy? Pak Vám kompletní služby v této oblasti může poskytnout firma AM Gnol s.r.o., která se zabývá přepravou osob, servisem osobních a nákladních vozidel ale zaměřují se také na kompletní provedení zemních prací.

Zemní práce, autodoprava Hradec Králové, AM Gnol s.r.o.

Zemní práce všeho druhu

Kvalitně, rychle a spolehlivě provedeme veškeré zemní a výkopové práce. Práce provádíme jak pro jednotlivé zákazníky, tak i pro velké firmy. Přistavíme kontejnery a postaráme se o ekologickou likvidaci stavebního odpadu. S námi budete mít vše zajištěné bez starostí. Máme vlastní vozový park, takže si vše naplánujeme do detailů. Nebudete se muset starat o to, kdy přijede bagr, kdy nákladní auto, vše bude sehrané a zajištěné. Provádíme také demolice, přípravu základů domů, zpevnění komunikací, těžbu hornin a další práce.

Přípojky pro rodinné domy, inženýrské sítě, zemní práce pro velké investiční akce a další


Široký vozový park kamionové dopravy

Firma jezdí i do zahraničních zemí. Disponujeme 13 plachtovými návěsovými kamiony. Umíme přepravit sypké materiály, paletový náklad, plechy, tvrdý materiál zkrátka vše, co zákazník požaduje. Certifikaci máme i pro cisternovou dopravu.

Zajistíme zkušené a vyškolené řidiče


Autobusem za skvělými zážitky

Hledáte odvoz, který by splnil Vaše představy? Potřebujete převést několik desítek lidí? Pak využijte autobusovou dopravu. Jsme k ruce všem cestovním kancelářím, školám ale i firmám, kteří potřebují odvézt lidi třeba na soukromý večírek nebo školení. Moderní vybavení potěší každého cestujícího a cestu si rozhodně užijete.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.amgnol.cz


Vydáno 20.09.2017
187 Zhlédnutí
Topováno 08.06.2018