Kompletní zemní práce i autodoprava - Hradec Králové

Sháníte firmu v oblasti autodopravy? Pak Vám kompletní služby v této oblasti může poskytnout firma AM Gnol s.r.o., která se zabývá přepravou osob, servisem osobních a nákladních vozidel ale zaměřují se také na kompletní provedení zemních prací.

Zemní práce, autodoprava Hradec Králové, AM Gnol s.r.o.

Zemní práce všeho druhu

Kvalitně, rychle a spolehlivě provedeme veškeré zemní a výkopové práce. Práce provádíme jak pro jednotlivé zákazníky, tak i pro velké firmy. Přistavíme kontejnery a postaráme se o ekologickou likvidaci stavebního odpadu. S námi budete mít vše zajištěné bez starostí. Máme vlastní vozový park, takže si vše naplánujeme do detailů. Nebudete se muset starat o to, kdy přijede bagr, kdy nákladní auto, vše bude sehrané a zajištěné. Provádíme také demolice, přípravu základů domů, zpevnění komunikací, těžbu hornin a další práce.

Přípojky pro rodinné domy, inženýrské sítě, zemní práce pro velké investiční akce a další


Široký vozový park kamionové dopravy

Firma jezdí i do zahraničních zemí. Disponujeme 13 plachtovými návěsovými kamiony. Umíme přepravit sypké materiály, paletový náklad, plechy, tvrdý materiál zkrátka vše, co zákazník požaduje. Certifikaci máme i pro cisternovou dopravu.

Zajistíme zkušené a vyškolené řidiče


Autobusem za skvělými zážitky

Hledáte odvoz, který by splnil Vaše představy? Potřebujete převést několik desítek lidí? Pak využijte autobusovou dopravu. Jsme k ruce všem cestovním kancelářím, školám ale i firmám, kteří potřebují odvézt lidi třeba na soukromý večírek nebo školení. Moderní vybavení potěší každého cestujícího a cestu si rozhodně užijete.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.amgnol.cz

Vydáno 20.09.2017
195 Zhlédnutí
Topováno 08.06.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AM Gnol s.r.o. Autodoprava Mechanizace
WEBOVÁ STRÁNKA
AM Gnol s.r.o.
www.amgnol.cz
Adresa

Adresa

Hradecká 225
Předměřice nad Labem 503 02

info@amgnol.cz
+420 730 894 190


Najdete nás také zde:

ARES
captcha